Skip to content
Pokaż menu

Blisko 200 porcji amfetaminy nie trafi na rynek

Policjanci zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać blisko 200 porcji handlowych.  Obecnie funkcjonariusze sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.  Teraz grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

30 września br. około godziny 21.20 policjanci w Ścięgnach , na poboczu zauważyli pojazd marki Renault, który zaparkowany był w sposób zagrażający bezpieczeństwu w ruchu drogowym. W aucie siedział 36-letni kierowca oraz 22-letni pasażer. Mężczyźni byli bardzo zdenerwowani. Okazało się, że powodem takiego zachowania były ukryte w aucie narkotyki. Funkcjonariusze w podłokietniku w woreczku strunowym znaleźli amfetaminę, z której można uzyskać blisko 200 porcji handlowych. Ponadto znaleźli również wagę oraz inne przyrządy służące do konfekcjonowania narkotyków. 36-latek oświadczył, że narkotyki należą do niego.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy , sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

źródło: Policja
dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus