Skip to content
Pokaż menu

Czy rozpoznajesz bandytów?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze poszukują sprawców napadu rabunkowego na sklep spożywczy w Karpaczu. Jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęcia lub masz jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia skontaktuj się z funkcjonariuszami.

 

Do zdarzenia doszło 14 lutego 2015 roku, około godziny 23.55 w Karpaczu, przy ul. Nad Łomnicą. O napadzie oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze powiadomiła właścicielka sklepu. 

Z relacji zgłaszającej wynikało, że tego dnia tuż przed zamknięciem sklepu wbiegło trzech zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich za pomocą pałki teleskopowej rozbił szybę w gablocie chłodniczej, natomiast drugi za pomocą przedmiotu przypominającego broń palną sterroryzował pokrzywdzoną. 
W rezultacie napastnicy ukradli szufladę z kasy fiskalnej wraz z pieniędzmi. W tym czasie trzeci ze sprawców z lodówki ukradł kilka butelek piwa. Jak ustalili funkcjonariusze, po napadzie mężczyźni pobiegli w kierunku stadionu w Karpaczu.


Rysopisy sprawców:

 

Jeden z mężczyzn ubrany był w bluzę czarno - bordową z bordowym kapturem z charakterystycznym nadrukiem z przodu. W chwili napadu sprawca posiadał założony na głowę kaptur,a twarz miał zasłoniętą chustką lub apaszką w kolorze zielonym. Spodnie ciemne. W ręku trzymał pałkę teleskopową o długości około 40 cm.

 

Drugi z napastników ubrany był w oliwkową kurtkę, na głowie miał jasny kaptur, wystający spod kurtki lub bluzy, ciemne spodnie. Był jasnym blondynem i miał około 180 cm wzrostu, był wyższy i szczuplejszy od swoich kolegów. W ręku trzymał przedmiot przypominający broń palną.

 

Trzeci z mężczyzn ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie, miał krótkie włosy. W chwili napadu kaptur miał założony na głowę. 

Napastnicy mogli być w wieku około 14 - 20 lat.

 

 W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, mogące przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawców, o kontakt bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod nr tel. 75/75 -20-274, 75/75-20-203 bądź na numer alarmowy policji 997.

 

 

 


dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus