Skip to content
Pokaż menu

Kultura Dostępna – najbliższe seanse w kinach Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na grudniowe seanse w ramach cyklu Kultura Dostępna! Ten wyjątkowy projekt pozwala, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. W każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety na wybrane polskie filmy kosztują tylko 10 złotych!


30 kwietnia cykl projekcji otworzyła nagrodzona Oscarem „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, do końca roku odbędzie się ponad 30 seansów.
W grudniu Widzowie 37 kin Helios w całej Polsce oraz warszawskiego kina Iluzjon będą mogli zobaczyć uznane filmy polskiej produkcji, takie jak: „Polskie gówno”, „Nieulotne” oraz  „Pani z przedszkola”. 

 

KULTURA DOSTĘPNA W KINACH jest kolejnym elementem realizowanego z inicjatywy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego programu KULTURA DOSTĘPNA, którego operatorem jest NARODOWE CENTRUM KULTURY. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu
we wszystkich kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 18:00 odbywają się specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 złotych.

 

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na najbliższe seanse w ramach cyklu KULTURA DOSTĘPNA: 3 grudnia – „Polskie gówno”, 10 grudnia – „Nieulotne” oraz 17 grudnia – „Pani z przedszkola”.
dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus