Skip to content
Pokaż menu

Nie masz planów na weekend? Może to Cię zainteresuje

Ostatni weekend lipca ma być ciepły ale deszczowy. Macie plany? Chcecie spędzić miło czas? Oto nasze propozycje.

 

 

Sobotę proponujemy spędzić na sportowo. Już o 9:40 można wybrać się na wycieczkę „z kijkami”, czyli nordic walking dla każdego. Spotykamy się o 9.40 na przystanku autobusowym obok Dworca PKS. Osiemnastokilometrowa trasa obejmuje: Okole, Sołtysie Skały, Chrośnica, Przełęcz Chrośnicka, Płoszczyna, Stromiec, Góra Szybowcowa, Jelenia Góra.

Po południu od godziny 15-18 w Parku Norweskim odbędą się Parkowe Potańcówki. A wieczorem o godzinie 20:00 na schodach kowarskiego ratusza wystąpią młodzi soliści z Europy, którzy przedstawią arie operowe. Nie zabraknie także muzyki popularnej.

A po koncercie po prostu trzeba wybrać się do Term Cieplickich na pływanie pod gwiazdami. Weź swoją drugą połówkę lub najlepszych przyjaciół i baw się w specjalnie iluminowanych basenach, wśród płonących pochodni.

 

W niedzielę zapraszamy na wycieczkę i sumę odpustową przy Kapliczce św. Anny w Sosnówce. Do mszy przygrywać będzie orkiestra dęta, a potem festyn pełen atrakcji. O godzinie 16:00 w muszli Koncertowej w Cieplicach wystąpi Jacek Szreniawa ze swoim autorskim programem. A o 19:15 w Kościele Zbawiciela kolejna odsłona koncertów organowych.
 

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus