Skip to content
Pokaż menu

Polsko - Czeski Kuter Artystyczny (Festiwal młodych Talentów)

Przystań Twórcza po raz pierwszy realizuje projekt pt. :"Polsko-Czeski Kuter Artystyczny (Festiwal Młodych Talentów)". Festiwal współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

W dniach 26-28 kwietnia odbyły się wstępne, wewnętrzne eliminacje dla wszystkich chętnych i uzdolnionych mieszkańców naszego regionu. Kierownictwo Artystyczne Festiwalu dokonało już pierwszej selekcji i do kolejnego etapu konkursu zostało zakwalifikowanych 20 uczestników.

Drugi etap Festiwalu, czyli eliminacje finałowe odbędą się 13 i 14 maja 2012 roku w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze oraz w Kulturni Centrum w Turnov. Ostateczny werdykt zostanie ogłoszony 14 maja, a zwycięzcy Festiwalu - czyli laureaci pierwszych miejsc - będą mogli się zaprezentować na koncertach połfinałowych 21 maja oraz 2 czerwca 2012 roku.

Wszystkie osoby, które wystąpiły w eliminacjach wewnętrznych wezmą udział w konkursie na "Osobowość Internetu". Występy eliminacyjne można oglądać na: www.facebook.com/LiveEventTV. Użytkownicy facebooka mogą oddawać głosy na swoich faworytów za pomocą "Lubię to!". Zarówno na laureatów, jak i na głosujących czekają cenne nagrody. Zapraszamy do oglądania i głosowania!

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus