Skip to content
Pokaż menu

Próbowała zabić koleżankę?

Policjanci zatrzymali kobietę, która podczas awantury w jednym z jeleniogórskich mieszkań raniła nożem swoją znajomą w okolice szyi. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala. Zatrzymana była pijana. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało ponad 2 promile.

 
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 22-letnią kobietę, która podejrzana jest o usiłowanie zabójstwa.
 
Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 15 czerwca 2014 roku około godziny 18.45 w jednym z jeleniogórskich mieszkań. W trakcie imprezy, podczas której uczestnicy spożywali alkohol doszło do kłótni pomiędzy 22-latką, a jej 55-letnią znajomą. Awantura zakończyła się, tym, że 22-latka raniła nożem w szyję koleżankę. Pokrzywdzona w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala.
 
22-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało ponad 2 promile. Obecnie policja wyjaśnia szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz kobieta odpowie za usiłowanie zabójstwa za co grozić jej może nawet dożywocie.
 
dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus