Skip to content
Pokaż menu

Ruszył nabór do klasy o profilu pływackim w Gimnazjum nr 3

Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum Nr 3 w Jeleniej Górze ogłasza na rok szkolny 2014/2015 nabór do I klasy o profilu pływackim.

 

Zainteresowani uczniowie powinni zgłosić się do szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 06.06.2014r. W tym dniu zostanie przeprowadzony test umiejętności pływackich zgodnie z regulaminem rekrutacji.

Chętni proszeni są o kontakt z Dyrekcją szkoły codziennie w godz. 8.00 - 15.00 lub telefonicznie: (75) 7523692

.

Placówka zapewni uczniom klasy sportowej:
 rozszerzoną liczbę godzin wychowania fizycznego (10 godz. w tym: wszechstronny rozwój fizyczny, doskonalenie i nauka wszystkich stylów pływackich, elementy gier zespołowych, gimnastyki i lekkiej atletyki), fachową, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną i trenerską,  bardzo dobrą bazę sportową (2 sale gimnastyczne, siłownia, kompleks boisk o sztucznej nawierzchni, tartanowa bieżnia lekkoatletyczna wraz ze skoczniami w dal i wzwyż, rzutnia do pchnięcia kulą oraz możliwość korzystania i prowadzenia zajęć na pływalni oraz  3-letni okres kształcenia z możliwością kontynuacji pływania w klubie sportowych MUKP Just Swim Jelenia Góra.

Ponad to uczniowie będą mogli brać udział w zawodach szkolnych, międzyszkolnych oraz ogólnopolskich. Przewidziane są także wyjazdy na obozy sportowe.
 

Zebranie organizacyjne zaplanowano na 12.06.2014r. o godz. 16.00. w siedzibie szkoły przy ul. Grunwaldzkiej 64 a.

Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele klubu sportowego i nauczyciele, którzy wyjaśnią szczegóły naboru i funkcjonowania klasy sportowej.

 

fot. Gimnazjum nr 3

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus