Skip to content
Pokaż menu

Warsztaty dla mam tylko w Przystani Twórczej

Projekt „Aktywna i Kreatywna Mama” jest adresowany do rodziców, opiekunów i ich dzieci (nawet tych najmłodszych). Mile widziani są też dziadkowie i inni członkowie rodzin.


To cykl warsztatów wspólnego gotowania, śpiewania, tańczenia, jogi, ceramiki, zdobienia pierników oraz warsztaty Etno, które wyzwolą wiele pozytywnych emocji, pogłębią więź rodzic - dziecko, poszerza horyzonty oraz rozbudzą twórczy potencjał drzemiący w każdym z nas.

Nauczą jak wspierając swoje dziecko w optymalnym rozwoju i wykorzystywaniu jego  możliwości. Warsztatowicze nauczą się dbać o dobrobyt emocjonalny rodziny, rozwijając swoją empatię wobec dziecka, jego uczuć, myśli i emocji oraz  tworzyć  relacje oparte na szacunku i zaufaniu.  Warsztaty nauczą również wspierać dziecko w kreatywnym podejściu do świata, aby mogło realizować swoje marzenia i osiągać sukcesy.

Miejsce spotkań: siedziba Przystani Twórczej - Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze ul Cieplicka 74
Godziny spotkań: od 15 do 17
Zajęcia są bezpłatne
 
harmonogram spotkań:
13.09 - warsztaty gotowania
20.09 - warsztaty tańca
27.09 joga dla dzieci
04.10 - warsztaty ceramiczne - lepienie
11.10 - warsztaty śpiewania
18.10 - warsztaty zdobienia pierników
25.10 - warsztaty ceramiczne - szkliwienie, zdobienie
08.11 - Etno warsztaty
 
Inicjatywa realizowana w ramach projektu  "Nie tchórz - Przystań i twórz". Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2014
dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus