Skip to content
Pokaż menu

Zrób wywiad z mieszkańcem Cieplic i wygraj nagrodę

Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie przeprowadzić wywiad z mieszkańcami Cieplic, którzy przybyli do miasta po II wojnie światowej. Tematem wywiadu powinny być wspomnienia ciepliczan o początkach życia w tym miejscu.

 

Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności prowadzenia rozmowy oraz zasad przygotowania i przeprowadzania wywiadu a także zaangażowanie młodzieży w odkrywanie przeszłości miejsca, jakim są Cieplice. Organizatorom zależy na upowszechnieniu wiedzy o życiu pierwszych mieszkańców, przypomnieniu ich losów, odtworzeniu historii, sylwetek.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 15 września. Uczestnicy wezmą udział w bezpłatnych warsztatach dziennikarsko – operatorskich w Przystani Twórczej. Dla zwycięzców przewidziane cenne nagrody.
Szczegółowe informacje na stronie www.przystantworcza.pl oraz w sekretariacie ZSO nr 2 w Cieplicach.
 
Konkurs organizowany jest przez ZSO nr 2 w Cieplicach i Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze w ramach zadania „Nie tchórz – przystań i twórz” realizowanego w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2014 , dofinansowanego ze środków pozostających w dyspozycji Dyrektora Narodowego Centrum Kultury
dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus