Skip to content
Pokaż menu

Programy

Informacje, Jelenia Kultura 50 materiałów

 • Jelenia Kultura z aniołami programy

  Jelenia Kultura z aniołami

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę, w której przedstawimy najciekawsze wydarzenia kulturalne a także porozmawiamy z Beatą Makutynowicz.

  6:52 Programy 2016
 • Jelenia Kultura i 25-lecie Teatru Naszego programy

  Jelenia Kultura i 25-lecie Teatru Naszego

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym przedstawimy interesujące wydarzenia kulturalne z regionu. Porozmawiamy także z twórcami jednego z najstarszych teatrów prywatnych w Polsce czyli Jadwigą i Tadeuszem Kutami.

  9:25 Programy 2016
 • Jelenia Kultura i "Przerwana Odyseja" programy

  Jelenia Kultura i "Przerwana Odyseja"

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym przedstawimy zbliżające się interesujące wydarzenia kulturalne z regionu. Porozmawiamy także z Jackiem Głombem, który wyreżyserował polsko-macedoński spektakl "Przerwana Odyseja", który będzie można zobaczyć w jeleniogórskim teatrze 23 listopada.

  8:33 Programy 2016
 • Jelenia Kultura- Agnieszka i Karol Nienartowiczowie programy

  Jelenia Kultura- Agnieszka i Karol Nienartowiczowie

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym przedstawimy Wam najciekawsze wydarzenia kulturalne w regionie. Porozmawiamy także z Agnieszką i Karolem Nienartowiczami m.in. o niezwykłej sesji ślubnej, projekcie Loving Vincent a także pojmowaniu sztuki.

  15:15 Programy 2016
 • Przedszkolna Piosenka Patriotyczna programy

  Przedszkolna Piosenka Patriotyczna

  W Miejskim Domu Kultury Muflon odbyła się siódma edycja Przeglądu Przedszkolnej Piosenki Patriotycznej. Podczas gali zaprezentowały się grupy z siedmiu przedszkoli. Dzieci występowały przed licznie zgromadzoną publicznością prezentując wiersze, pieśni i tańce dotyczące ojczyzny.

  1:30 Programy 2016
 • Jelenia Kultura o sztuce i inspiracji programy

  Jelenia Kultura o sztuce i inspiracji

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym przedstawimy interesujące wydarzenia kulturalne w regionie a także porozmawiamy z malarką Teresą Kępowicz o sztuce i inspiracji.

  9:05 Programy 2016
 • Jelenia Kultura- Julita Zaprucka i muzeum Hauptmanna programy

  Jelenia Kultura- Julita Zaprucka i muzeum Hauptmanna

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę czyli przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych z regionu a także rozmowę z Julitą Zaprucką dyrektor Muzeum Dom Gerharta Hauptmanna w Jagniątkowie.

  9:35 Programy 2016
 • Jelenia Kultura i niesamowity wiolonczelista programy

  Jelenia Kultura i niesamowity wiolonczelista

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym przedstawimy najciekawsze wydarzenia kulturalne w regionie. A także porozmawiamy z Dominikiem Połońskim, który na wiolonczeli gra jedną ręką.

  9:52 Programy 2016
 • Jelenia Kultura i Krokus Jazz Festival programy

  Jelenia Kultura i Krokus Jazz Festival

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym zaproponujemy Wam interesujące wydarzenia kulturalne a także porozmawiamy z naszym gościem o zbliżającym się Krokus Jazz Festivalu.

  11:03 Programy 2016
 • Jelenia Kultura i Rymoliryktando L.U.C-a programy

  Jelenia Kultura i Rymoliryktando L.U.C-a

  Zapraszamy na program jelenia Kultura, w którym zaprezentujemy interesujące wydarzenia kulturalne a także rozmowę z L.U.C.-iem i dr Katarzyną Kłosińską o Rymoryliktandzie.

  7:51 Programy 2016
 • Jelenia Kultura i obraz Rembrandta programy

  Jelenia Kultura i obraz Rembrandta

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę czyli przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Przyjrzymy się także najnowszej wystawie w Muzeum Karkonoskim, której głównym punktem jest obraz Młodzieńca przypisywany Rembrandtowi.

  8:28 Programy 2016
 • Jelenia Kultura i rozmowa z Jolantą Marią Kaletą programy

  Jelenia Kultura i rozmowa z Jolantą Marią Kaletą

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym zaproponujemy Wam interesujące wydarzenia kulturalne. Porozmawiamy takze z Jolantą Marią Kaletą, która opowie o książce "Lawina", której akcja rozgrywa się w Kowarach.

  7:42 Programy 2016
 • Jelenia Kultura w Przystani Twórczej programy

  Jelenia Kultura w Przystani Twórczej

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym zaproponujemy Państwu najciekawsze naszym zdaniem wydarzenia kulturalne w regionie. A także porozmawiamy z dyrektor przystani twórczej- Ewelina Marciniak.

  10:40 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura- rozmowa z nowym dyrektorem teatru Tadeuszem Wnukiem programy

  Jelenia Kultura- rozmowa z nowym dyrektorem teatru Tadeuszem Wnukiem

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura w tym tygodniu porozmawiamy z Tadeuszem Wnukiem, który został wybrany przez komisje konkursową nowym dyrektorem teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Swoją funkcję obejmie we wrześniu.

  9:24 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i jubileusz Teatru Naszego programy

  Jelenia Kultura i jubileusz Teatru Naszego

  Zapraszamy na przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych czyli Jelenią Kulturę. W tym tygodniu porozmawiamy z Jadwigą i Tadeuszem Kutami, których teatr obchodzi 25-lecie istnienia.

  8:23 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i współczesna baśń programy

  Jelenia Kultura i współczesna baśń

  Jest środa więc jest i Jelenia Kultura. W tym tygodniu naszym gościem będzie Agata Szmigrodzka, która opowie o tym dlaczego zajęła się pisaniem i dlaczego baśń jest dobrym sposobem wyrazu.

  9:36 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i Teatr na Progu programy

  Jelenia Kultura i Teatr na Progu

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura. W tym tygodniu naszym gościem będzie Mirosław Samsel aktor, reżyser i prezes Stowarzyszenia Edukacyjnego teatr na Progu. A to jeszcze nie wszystko.

  7:59 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura z Michałem Aniołem w tle programy

  Jelenia Kultura z Michałem Aniołem w tle

  Jak co środę zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym zaproponujemy wam interesujące Wydarzenia a do tego zaprosimy na wyjątkową wystawę.

  7:13 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i muzyka o Żołnierzach Wyklętych programy

  Jelenia Kultura i muzyka o Żołnierzach Wyklętych

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym znajdziecie przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w kotlinie. W tym odcinku porozmawiamy z raperem SOVĄ, który szykuje płytę o Żołnierzach Wyklętych, a teledysk promujący płytę nagrywany był w okolicach Wałbrzycha.

  10:35 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i spotkanie z komiksem programy

  Jelenia Kultura i spotkanie z komiksem

  Jest środa więc zapraszamy na program Jelenia Kultura. Przygotowaliśmy dla was najciekawsze propozycje kulturalne regionu i... rozmowę z kolekcjonerem komiksów, którego zbiory oglądać można w Muzeum Zabawek w Karpaczu.

  8:13 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura spotkanie z niezwykłym malarzem programy

  Jelenia Kultura spotkanie z niezwykłym malarzem

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura czyli subiektywny przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w regionie. A to jeszcze nie koniec. Posłuchajcie rozmowy z niezwykłym malarzem Andrzejem Bojem Wojtowiczem, który opowie o sztuce sakralnej.

  9:29 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i festiwal Concerti Pasquali programy

  Jelenia Kultura i festiwal Concerti Pasquali

  Zapraszamy na przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych czyli... Jelenią Kulturę. W tym tygodniu porozmawiamy także z Michaliną Bienkiewicz koordynatorką festiwalu Concerti Pasquali, który odbędzie się na zakończenie Wielkiego Tygodnia.

  10:30 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i wydawnictwo regionalne programy

  Jelenia Kultura i wydawnictwo regionalne

  Zapraszamy na program jelenia Kultura, w którym opowiemy o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w naszym regionie. Sprawdzimy także dlaczego warto kupować książki regionalne.

  12:25 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura ze szkłem w tle programy

  Jelenia Kultura ze szkłem w tle

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym zaprezentujemy najciekawsze wydarzenia kulturalne w regionie. Odwiedzimy także Leśną Hutę w Szklarskiej Porębie.

  9:14 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura z Petrem Zelenką programy

  Jelenia Kultura z Petrem Zelenką

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym przedstawimy wam najciekawsze wydarzenia najbliższego tygodnia. Przygotowaliśmy także rozmowę z Petrem Zelenką zarejestrowaną podczas XIX Międzynarodowego Festiwalu ZOOM Zbliżenia.

  8:25 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura z Gabrielą Muskałą programy

  Jelenia Kultura z Gabrielą Muskałą

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę, w której opowiemy o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych regionu i porozmawiamy z aktorką Gabrielą Muskałą.

  13:12 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura z klarnetem w tle programy

  Jelenia Kultura z klarnetem w tle

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym opowiemy o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych. Porozmawiamy także z klarnecistą i pedagogiem- Andrzejem Zwaryczem, który obchodzi 35-lecie pracy zawodowej.

  12:47 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i pomysł na ferie programy

  Jelenia Kultura i pomysł na ferie

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę, w której znajdą Państwo zapowiedzi najciekawszych wydarzeń kulturalnych. Sprawdzimy także co można robić ciekawego w ferie gdy w domach kultury brak miejsc na zimowiskach.

  10:36 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura. Dlaczego czytamy? programy

  Jelenia Kultura. Dlaczego czytamy?

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę. Przygotowaliśmy dla Państwa przegląd najciekawszych kulturalnych wydarzeń w regionie. Nowy Rok-nowe postanowienia. Aby spełnić jedne z nich udaliśmy się do Książnicy Karkonoskiej.

  15:22 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i opowieści o aktorze i teatrze programy

  Jelenia Kultura i opowieści o aktorze i teatrze

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę, magazyn kulturalny. W programie nie tylko zapowiedzi najciekawszych imprez ale także rozmowa z Jarosławem Góralem, aktorem teatralnym i filmowym.

  12:47 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura programy

  Jelenia Kultura

  Zapraszamy na pierwszy w tym roku odcinek Jeleniej Kultury. Tym razem gościliśmy w pracowni lalkarskiej w Zdrojowym Teatrze Animacji. Nie zabraknie także przeglądu najciekawszych kulturalnych wydarzeń z regionu.

  7:18 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura - Teresa Kępowicz programy

  Jelenia Kultura - Teresa Kępowicz

  Witamy ostatnim przedświątecznym wydaniu Jeleniej Kultury. Tym razem naszym i państwa gościem będzie Teresa Kępowicz. Artystka z Karpacza, nie tylko tworząca w górach ale i czerpiąca z gór natchnienie. Dziś opowie o wystawie pt. Magia Karpatki, którą współtworzy z fotografem Zbigniewiem Kulikiem.

  12:34 Programy 2015
 • Jelenia Kultura - Muzeum Turystyki i Sportu w Karpaczu programy

  Jelenia Kultura - Muzeum Turystyki i Sportu w Karpaczu

  Zapraszamy na kolejny odcinek jeleniej kultury tym razem będziemy gościć w Muzeum Sportu i turystyki w Karpaczu. O jego historii, trudnych początkach oraz osiągnięciach opowie dyrektor placówki Zbigniew Kulik, który w tym miesiącu obchodzi czterdziestolecie pracy zawodowej.

  12:15 Informacje 2015
 • Jelenia Kultura w Parku Miniatur programy

  Jelenia Kultura w Parku Miniatur

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę. Dzisiejszym gościem będzie człowiek, który od lat miniaturyzuje Dolny Śląsk, a dokładniej jego najpiękniejsze zabytki. Marian Piasecki, bo o nim mowa, stworzył w Kowarach Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, gdzie poza wieloma mini budowlami pojawił złoty pociąg.

  9:04 Informacje 2015
 • NOWA Jelenia Kultura z gwiazdą programy

  NOWA Jelenia Kultura z gwiazdą

  Zapraszamy na NOWE oblicze programu Jelenia Kultura. W programie najciekawsze wydarzenia kulturalne i rozmowa z gwiazdą. Tym razem Błażej Stachewicz przepytał Czesława Mozila.

  7:59 Informacje 2015
 • Jelenia Kultura - Adam Wolak programy

  Jelenia Kultura - Adam Wolak

  Zapraszamy na kolejny odcinek Jeleniej Kultury, którego gościem będzie Adam Wolak. Blacharz artystyczny, wyróżninoiony w tym roku, nagrodą miasta Jelenia Góra w zakresie kultury i sztuki.

  12:09 Informacje 2015
 • Jelenia Kultura - 20 lat Teatru Maska programy

  Jelenia Kultura - 20 lat Teatru Maska

  Honorata Magdeczko - Capote, Ryszard Wojnarowski, Krzysztof Rogacewicz, Paweł Sikora oraz Marek Oleksy czyli Teatr „Maska”. Grupa powstała w 1995 roku i niedawno obchodziła dwudziestolecie powstania. Z tej okazji zapytaliśmy o początki teatru oraz plany na przyszłość. Pytał Błażej Stachewicz, a odpowiadał Krzysztof Rogacewicz.

  11:08 Informacje 2015
 • Jelenia Kultura - Krokus Jazz Festiwal programy

  Jelenia Kultura - Krokus Jazz Festiwal

  Niedługo rozpocznie się XIV Festiwal Krokus Jazz. Co czeka na miłośników szalonych improwizacji i nieprzewidywalnych koncertów? O tym opowiedział nam Andrzej Patlewicz z Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

  10:58 Informacje 2015