Skip to content
Pokaż menu

Agressiva 69 w Kwadracie - "Republika 69"

 Wczorajszy jeleniogórski koncert formacji Agressiva 69 promował ich najnowszą płytę - „Republika 69”, poświęconą piosenkom grupy Republika. Piosenki Ciechowskiego zostały zagrane jeleniogórzanom z olbrzymią energią, tak, jak tego po Agressivie można było się spodziewać.

Jeleniogórzanie nie zawiedli – frekwencja na wczorajszym koncercie, nawet jeżeli nie była, jak mówią niektórzy, bohaterska, to i tak w klubie Kwadrat bawiło się wczoraj sporo ludzi.

Jak zagrała Agressiva 69? Uczestnicy koncertu mieli podzielone zdania – jedni byli bezkrytyczni, drudzy narzekali na „garażowe” brzmienie zespołu, trzecim jeszcze nie pasował wokal, ich zdaniem – prowadzony za nisko, jak na możliwości Tomka Grocholi, wokalisty zespołu.

Czegokolwiek by jednak o wczorajszym koncercie Agressivy 69 nie powiedzieć, z pewnością piosenki Republiki w takim właśnie mocnym, industrialnym, mrocznym, pełnym decybeli i przesterowanych gitar oraz elektroniki klimacie wypadają co najmniej ciekawie. Tak w wersji studyjnej, jak na żywo.

Zostaliśmy bardzo miło przyjęci, pełen profesjonalizm. Damy z siebie wszystko, by ten koncert wypadł jak najlepiej – powiedział nam tuż przed występem wokalista, Tomek Grochola. I rzeczywiście – dali z siebie wszystko.

 

Więcej na temat koncertu oraz najnowszej płyty zespołu w kolejnym numerze Boxnet Kulturalnie.

 

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus