Skip to content
Pokaż menu

Certyfikat jakości dla szpitala MSW w Cieplicach (video)

Szpital Specjalistyczny MSW w Cieplicach dostał Certyfikat Jakości w zarządzaniu pionem medycznym. Umożliwia on przede wszystkim uporządkowanie dokumentacji medycznej. Jest to bardzo ważne w procesach odszkodowawczych. Daje możliwość otwarcia sie przed Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie wielkości kontraktu. W tym roku szpital renegocjował kontrakt i został on zwiększony.

- Widać było profesjonalizm wdrożenia, dokumentacja została wykonana bardzo dobrze - chwalił dyrekcję szpitala Piotr Wojciechowski - przedstawiciel IMQ - szpital ciągle jest w okresie przemian i widać zaangażowanie ludzi, a bez tego trudno jest mówić o jakości - dodał.

Dyrekcja szpitala doceniła zaangażowanie personelu - tylko praca zespołowa może przynieść takie efekty. - powiedziała Renata Ostrowska - Stopczyńska - dyrektor ds. medycznych w Szpitalu Specjalistycznym MSW w Cieplicach.

Jak twierdzi Marek Kondracki - dyrektor departamentu zdrowia w MSW - jest to jeden ze standardów, ktre nasz zakład powinien osiągnąć - szpital w Jeleniej Górze jest jednym z tych, który ten standard już osiągnął.

Elżbieta Zakrzewska - dyrektor Szpitala Specjalistycznego MSW podziękowała swoim pracownikom i wręczyła wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych w pracę nad uzyskaniem certyfikatu pracowników. Uroczystość wręczenia certyfikatu odbyła się w zeszły czwartek (17.10) w Centrum Usług Medycznych i Profilaktyki Zdrowotnej "Przedwiośnie" w Kowarach.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z przekazania certyfikatu.

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus