Skip to content
Pokaż menu

Chce żyć! Razem pomóżmy Gizeli (video)

Gizela, mieszkanaka Jelenej Góry, od 6 lat choruje na raka piersi. Doszło jednak do przerzutów. Standardowa chemia nie pomaga. Niezbędne są specjalistyczne badania w Molekularnym Centrum Diagnostycznym KPS GmbH w Budapeszcie. Koszt wyjazdu, 4 tysiące euro, przekracza możliwości rodziny.

 

- Mój syn idzie za 2 miesiące do I Komunii Świętej. Chciałabym wtedy stać w kościele koło niego, kedy bedzie wybierać nową szkołę, kiedy przyprowadzi nową dziewczynę do domu czy przegra mecz z chłopakami. Nie chcę domu z ogrodem, super auta, super pracy. Nie chcę ciuchów od Armaniego. Wystarczy mi to co mam tu i teraz- powiedziała dzielna jeleniogórzanka.

 

Jedynym ratunkiem dla Gizeli są kliniczne badania w Molekularnym Centrum Diagnostycznym KPS GmbH w Budapeszcie. Centrum KPS z Budepesztu zbada sekwencję genetyczną guza Gizeli i dobierze odpowiednią chemię. Inaczej chemia ogólna, "niecelowana" na jej guza, zniszczy wszystko, prócz raka. Badania kosztują 4 tysiące euro.

 

Jeśli chcesz wesprzeć dzielną Gizeli i pomóc jej spełnić marzenie o spokojnym i przede wszystkim zdrowym życiu wejdź na stronę : www.siepomaga.pl/f/wchodzewto/c/1339

i przelej dowolną sumę. Każdy gest się liczy.

Pamiętaj dobro zawsze wraca.

 

 

 

autor filmu: suntifka

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus