Skip to content
Pokaż menu

Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym - Marek Rutkiewicz (CCC Polsat) zwyciężył

Zakończyły się Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym.
Najlepszych polskich zawodników ścigających się na szosie po raz drugi z rzędu gości Podgórzyn i Borowice. Uczestnicy w dniu dzisiejszym rywalizowali na trasie z Podgórzyna do Sosnówki Górnej. 
 
zawodnicy rywalizowali w następujących kategoriach:
  • Juniorka młodsza,
  • Junior  młodszy,
  • Kategoria Open
 

  Marek Rutkiewicz (CCC Polsat) został po raz drugi z rzędu Górskim Mistrzem Polski 2011 za nim był Mateusza Taciak i Pawłeł Cieślik (Team BGŻ) zajął trzecie miejsce.
 
Na starcie niedzielnej rywalizacji stanęło 121 kolarzy, którzy mieli do pokonania 8 rund, w sumie 124,2 km.

wyniki zawodów:

Kategoria Juniorki Młodsze
1. Alicja Ratajczak (UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK)
2. Bogumiła Dziuba (LKK WARMIA BISKUPIEC)
3. Łucja Pietrzak (UKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK)
4. Kinga Sowa (FML POLTINO AZALIA BRZÓZA K.)
5. Karolina Wolska (LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z.S.SB)

Kategoria Junior Młodszy
1. Adam Trudziński (GK GLIWICE MERIDA)
2. Gracjan Szeląg (GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.)
3. Piotr Konwa (LKS TRASA ZIELONA GÓRA)
4. Paweł Przewiędza (LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z.S.SB)
5. Marcin Bijak (GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)

Kategoria Juniorki
1. Katarzyna Niewiadoma (WLKS KRAKUS BBC CZAJA)
2. Alicja Komoś (BCM NOWATEX UZDR.DĄBKI Z.DAR)
3. Katarzyna Wilkos (FML POLTINO AZALIA BRZÓZA K.)
4. Magdalena Plich (CZKKS TADPOL CZĘSTOCHOWA)
5. Marta Turoboś (LKK LUKS SŁAWNO)

Kategoria Junior
1. Andrzej Marciniak (GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.)
2. Mateusz Dubienecki (LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW)
3. Artur Modzelewski (LKK WARMIA BISKUPIEC)
4. Jakub Kaczmarek (KTK KALISZ)
5. Paweł Samol (GK GLIWICE MERIDA)

Kategoria Orliczki
1. Ewelina Szybiak (CWKS RESOVIA RZESZÓW)
2. Paulina Cywińska (ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU)
3. Karolina Garczyńska (BCM NOWATEX UZDR.DĄBKI Z.DAR)
4. Paulina Guz (LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW)
5. Daria Fabiszak (BCM NOWATEX UZDR.DĄBKI Z.DAR)

Kategoria Orlik
1. Łukasz Owsian (TKK PACIFIC TORUŃ)
2. Łukasz Wiśniowski (TKK PACIFIC TORUŃ)
3. Emanuel Piaskowy (TKK PACIFIC KWISA NORDA)
4. Konrad Zatorski (TC CHROBRY FELT GŁOGÓW)
5. Kamil Gradek (GKS CARTUSIA KARTUZY)

Kategoria Kobiety Elita
1. Anna Harkowska (OKS WARMIA I MAZURY KALISTO)
2. Ewelina Szybiak (CWKS RESOVIA RZESZÓW)
3. Bogumiła Matusiak (DOZ SZOPKOP TRAMWAJARZ ŁÓDŻ)
4. Martyna Klekot (CZKKS TADPOL CZĘSTOCHOWA)
5. Paulina Cywińska (ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU)

Kategoria Mężczyźni Elita
1. Marek Rutkiewicz (CCC POLSAT POLKOWICE)
2. Mateusz Taciak (CCC POLSAT POLKOWICE)
3. Paweł Cieślik (BANK BGŻ)
4. Tomasz Kiendyś (CCC POLSAT POLKOWICE)

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus