Skip to content
Pokaż menu

Hubert Papaj skreślony z listy do Europarlamentu

Podczas rady regionu dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej ustalono pełną listę do parlamentu Europejskiego. Nie obyło się bez niespodizanek. Politycy podtrzymali rekomendację dla Bogdana Zdrojewskiego, który będize dolnośląską "jedynką". poza pokładem znaleźli się natomiast Hubert Papaj i Piotr Borys.

 

W czwartek zarząd krajowy partii ustalił "jedynkę" na Dolnym Śląsku- Bogdana Zdrojewskiego. Rada regionu ustaliła nie tylko listę kandydatów, ale także przydzieliła im odpowiedni numer na liście. Teraz jej decyzje musi zatwierdzić rada krajowa PO. Posiedzenie odbędzie się 22 marca.

 

Na początku spotkania rady regionu z kandydowania zrezygnowali Barbara Zdrojewska i - co jest sporym zaskoczeniem - Hubert Papaj.

Przeciwko rezygnacji Huberta Papaja protestował Robert Adach. Mówił, że Papaj dbał o interesy polskiego podatnika i to niegodziwość, że został skreślony.

Czy decyzja Huberta Papaja to pokłosie afery w Jeleniej Górze? Czy to koniec kariery politycznej? Te pytania i inne zadamy jeleniogórskiemu politykowi.

Rada Regionu Dolnośląskiego Platformy Obywatelskiej zarekomendowała dzisiaj listę do Parlamentu Europejskiego w składzie:
1. Bogdan Zdrojewski
2. Danuta Jazłowiecka
3. Stanisław Huskowski
4. Alicja Synowska
5. Jerzy Tutaj
6. Anna Brok
7. Roman Walkowiak
8. Jolanta Kawecka
9. Jan Kotapka
10. Cezariusz Rudyk

 

 

źródło: gazetawrocławska.pl

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus