Skip to content
Pokaż menu

Kreatywny Kwadrat

Koncerty, slam poetycki, bajki dla najmłodszych, a teraz także kalambury – jeleniogórski Klub Kwadrat nie ustaje w galopie pomysłów mających animować jeleniogórską publiczność.

Wczorajsze Kalambury w ramach Kreatywnego Czwartku to kolejna cykliczna impreza odbywająca się w klubie Kwadrat, która „chwyciła” już w swej pierwszej odsłonie. Publiczności było sporo, w samych zmaganiach kalamburowych brały udział cztery drużyny.

Zadaniem uczestników było, co wydaje się oczywiste, przedstawienie hasła za pomocą gestykulacji lub rysunku. Zarówno uczestnicy konkursu, jak i obserwatorzy kalamburowych zmagań bawili się świetnie. Duże zaangażowanie publiczności wytworzyło atmosferę twórczej rywalizacji, mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

Jak powiedziała nam członkini zwycięskiego zespołu, Martyna Puchacz – Lubię takie imprezy, bawiłam się więc świetnie. Tym bardziej, że pierwsze kalambury wygrała właśnie moja drużyna. Jesteśmy z siebie dumni. Na pewno weźmiemy udział w kolejnej imprezie z cyklu. Kolejna odsłona kalamburowych zmagań w klubie Kwadrat odbędzie się za dwa tygodnie.


 

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus