Skip to content
Pokaż menu

Marek Koprowski – wystawa fotografii w Piechowickim Ośrodku Kultury

W dniach 18.11 – 12.12.2011 w galerii wystawowej Piechowickiego Ośrodka Kultury oglądać można prace utytułowanego piechowickiego fotografa, Marka Koprowskiego.

Lista branżowych nagród i wyróżnień zdobytych przez fotografa jest zbyt długa, by ją tu w całości prezentować, na tejże liście znajdują się m. in. główna nagroda w międzynarodowym konkursie "Ziemski Raj", pierwsze miejsce w konkursie „Jelenia Góra i jeleniogórzanie”, wyróżnienie w XXVII Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym ”Krajobraz Górski” im. Jana Sunderlanda, a także pierwsze miejsce w konkursie Amerykańskiego Stowarzyszenia Fotoreporterów Ślubnych (WPJA).

Wystawa w Piechowickim Ośrodku Kultury prezentuje zdjęcia pod wspólnym tytułem „Muzyczne Pejzaże”. Na znakomitych fotografiach zobaczyć można znanych muzyków i wokalistów podczas koncertów, w sytuacjach, kiedy ich tzw. feeling sprawia, że zupełnie zatracają się w muzyce i w całości oddają się ekspresji. Wystawa stanowi swoiste udokumentowanie wydarzeń muzycznych, które dzieją się na polskich scenach.

W imieniu organizatorów wystawy i autora zdjęć, serdecznie zapraszamy do obejrzenia niepowtarzalnych, zaklętych w fotografie chwil, które w muzyce są najwspanialsze.

Więcej o fotografie można dowiedzieć się na str www.k-artpolska.pl/

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus