Skip to content
Pokaż menu

Miej odwagę zagłosuj na Czaplickiego

Jakie jest marzenie Tomasza Czaplickiego? To zdobycie wraz z Zofią Tułą górskiego odcinka rzeki Zambezi w Zambii. Wyprawa nie dość, że kosztowna to bardzo niebezpieczna. Aby pomóc zrealizować ich marzenie, wystarczy zagłosować na nich w IV edycji Memoriału „Miej odwagę!”

 

 

 

Celem wyprawy jest zdobycie przez parę kajakarzy Zofię Tułę i Tomasza Czaplickiego górskiego odcinka rzeki Zambezi w Zambii.

Zambezi to jedna z najbardziej spektakularnych, pięknych i niebezpiecznych rzek świata, której urok dla wielu okazał się być zabójczy. Uczestnicy planowanej na grudzień 2014 roku wyprawy to podróżnicy i doświadczeni kajakarze, których życiową pasją jest freestyle kajakowy. Poza licznymi startami w zawodach krajowych i zagranicznych podróżują po całym świecie w poszukiwaniu pięknych i idealnych miejsc do treningu kajakarstwa.

Zdobycie rzeki Zambezi to ich największe marzenie. Wyprawa na Zambezi to nie pierwsze tego typu przedsięwzięcie kajakowej pary. Zosia wraz z Tomkiem w marcu 2013 roku we dwoje zorganizowali wyprawę na Nil Wiktorii w Ugandzie, gdzie spłynęli po ekstremalnie trudnych odcinkach Nilu. Zambezi to kolejne wyzwanie.

 

Celem Memoriału Piotra Morawskiego "Miej odwagę!" jest wsparcie finansowe i sprzętowe interesujących projektów podróżniczych, poznawczych i eksploratorskich, wspinaczkowych, narciarskich czy żeglarskich oraz promocja nieznanych, początkujących podróżników.

 

Tylko wyprawa, która zdobędzie najwięcej głosów zostanie sfinansowana. Nie pozostaje nam nic innego jak „kliknąć”  http://www.miejodwage.pl/glosuj.php?!=woda&id=137 i trzymać kciuki.

 

Poniżej przedstawiamy filmik z wyprawy do Ugandy pozytywnie zakręconych sportowców :)

 

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus