Skip to content
Pokaż menu

Mikołajkowa niedziela

Miniony weekend upłynął najmłodszym pod znakiem spotkania ze Świętym Mikołajem. W niedzielę zawitał on do MDK Muflon i Zdrojowego Teatru Animacji.

 

Wesoła elfowa gromadka przywitała dzieci na Poranku Rodzinnym w MDK Muflon. Tym razem maluchy nauczyły się światecznej piosenki, którą wspólnie zaspiewały z akompaniamentem skrzaciego zespołu. Przygotowały także aniołki, które skrzydełka miały z odrysowanych rączek. Nie zabrakło także bajki. Tym razem był to "Zaczarowany ołówek". Wszyscy jednak czekali na pojawienie się Świętego Mikołaja, który przybył saniami ciagniętymi przez muflona. Dzieci zaniemówiły z wrażenia. Upominki dla 74 maluchów ufundowała posłanka Zofia Czernow.

 

Dużo atrakcji czekało także na dzieci, które wraz z rodzicami postanowiły po południu odwiedzić Zdrojowy Teatr Animacji. Przybyłch powitały aniołki i śnieżynki. Na scenie pojawiła się Mała Syrenka. Kulminacyjnym punktem wizyty w ZTA było spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzieci musiały powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę.

To był dzien pełen wrażeń i .... prezentów.

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus