Skip to content
Pokaż menu

Młode uciekinierki odnalezione

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania dwóch 16-latek oraz 21-latki, których policjanci poszukiwali w miniony weekend. Jedna z nastolatek pokłóciła się z matką i postanowiła uciec z domu. Druga zostawiła list, w którym informowała, że wraz z koleżanką planuje popełnić samobójstwo. Wszystkie trzy odnalazły się całe i zdrowe.

W ostatni piątek, 27 września policjanci z Kowar zostali powiadomieni przez matkę jednej z nastolatek o zaginięciu jej 16-letniej córki. Funkcjonariusze dowiedzieli się że, kobieta dzień wcześniej pokłóciła się z córką, która następnego dnia nie wróciła po lekcjach do domu i nie odbierała telefonu. Ustalono, że nastolatka przebywała Bukowcu z koleżanką, którą po pewnym czasie zostawiła i uciekła do lasu. Od tego czasu nie można było się z nią skontaktować. Policjanci wraz z psem tropiącym odnaleźli wychłodzoną 16-latkę w rowie.

Drugie zgłoszenie o zaginięciu Policja otrzymała w sobotę. Matka 16-letniej jeleniogórzanki powiadomiła, że pokoju znalazła list informujący, że córka wraz ze swoją 21-letnią koleżanką zamierza popełnić samobójstwo. Podobnie jak w pierwszym przypadku, między matką i córką doszło do kłótni. Poszukiwania uciekinierek zakończono po godzinie. Dziewczęta odnaleziono na jednym z wiaduktów kolejowych w Jeleniej Górze. Planowały skoczyć z  mostu. Koleżanki były nietrzeźwe i miały blisko 1 promil alkoholu w organizmie.
 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus