Skip to content
Pokaż menu

Nagrody prezydenta i podsumowanie minionego roku

Przedstawiciele firm, instytucji oraz samorządowcy uczestniczyli w spotkaniu noworocznym, które odbyło się w Filharmonii Dolnośląskiej. Wręczono cztery specjalne nagrody prezydenta miasta.

 

 
 
- To nie był zły rok- tak w jednym zdaniu podsumował 2013 rok prezydent Marcin Zawiła.
Podczas wystąpienia opowiadał o sukcesach, nowych inwestycjach, coraz lepszej infrastrukturze i pozytywnych zmianach w oświacie.
 
Trzy firmy i organizacja pozarządowa otrzymały specjalne nagrody. Wyróżnione firmy w minionym roku odniosły spore sukcesy.
 
Jako pierwszy nagrodę odebrał prezes firmy OPSO -Jacek Ratasiewicz. Przedsiębiorstwo wytwarza kształtki i systemy odwadniające. Kolejnym nagrodzonym był Rafał Ładziński, właściciel firmy Metal-Master. Został on wyróżniony za stworzenie biznesowego samolotu, który ma dużą szansę podbić rynek lotniczy. Trzecią nagrodzona firmą był Kubex, który intensywnie rozwija się od 1991 roku.
Prezydent Zawiła postanowił w tym roku przyznać specjalna nagrodę dla Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich.
 
Spotkanie uświetniły występy zespołu „Finezja” i „Głosowanie”. Na zakończenie pojawił się kominiarz, który zapewnił, że 2014 rok będzie obfitował w same szczęśliwe dni. Nie zabraknie w nim także miłości.
 
 
Zapraszamy na pełną relację ze spotkania.

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus