Skip to content
Pokaż menu

Nowe miejsca pracy w Wepie

W firmie WEPA Profesional S.A., w obecności licznych gości, odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali magazynowej papieru higienicznego. Firma otrzymała także zezwolenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kamiennej Górze na prace związane z dalszą rozbudową zakładu.

 Firma wzbogaci się o kolejną linię technologiczną i rozpocznie produkcję papieru toaletowego tissue. Dzięki zdobytemu zezwoleniu pracę w firmie znajdzie kolejnych 40-50 osób.

Piechowicka firma wchodzi w skład rodzinnego koncernu WEPA z siedzibą w Arnsberg. Firma zatrudnia ponad 340 pracowników i zajmuje się produkcją artykułów codziennego użytku, tj. papier toaletowy, ręczniki kuchenne.

- W Piechowicach czujemy się bardzo dobrze. Jako właściciele firmy jesteśmy dumni z zaufania pokładanego w Grupie WEPA i cieszymy się z udanej współpracy z regionalnymi urzędami.- powiedział Martin Krenzel, prezes zarządu WEPA.

Dzięki ciągłym inwestycjom firma stała się czołowym polskim producentem wyrobów higienicznych, a także jednym z wiodących w Europie.

- Odkąd w 2006 roku fabryka paieru weszła w skład Grupy WEPA, stale rozbudowwywalismy zakład oraz inwestowaliśmy w wyposażenie technologiczne, aby zwiększyć jego konkurencyjność. Inwestycje te będziemy kontynuować także w przyszłości- powiedział Janusz Bryliński, prezes zarządu.

Przybyli goście mieli okazję zapoznać się z produkcją papieru oraz planami dalszej rozbudowy zakładu.

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus