Skip to content
Pokaż menu

Obniżą ceny biletów do term

Termy Cieplickie jeszcze nie otwarte a już budzą wiele kontrowersji. Okazało sie, że będzie to jeden z najdroższych i najwięszych pod względem powierzchni wody aquaparków na Dolnym Śląsku.

 

Jeleniogórzanom nie podoba się to, że za 1,5  lub 2 godziny kąpieli mają zapłacić 25 złotych.

- To skandal! Jak mam pójść z rodziną do aquaparku? Kogo na to stać?- denerwuje się pan Krzysztof.

- Jak można nie przewidzieć karnetów i zniżek dla mieszkańców? Dla kogo to jest zrobione? dla Niemców? A my?- dodała zirytowana mieszkanka Cieplic.

Na pocżatku planowania Term Cieplickich w studium wykonalności projektu wpisano sztywno ceny. Prezydent Zawiła przyznał, że ze strony poprzedników było to bardzo nierozsądne posunięcie. Nic jednak straconego.

 

 

 

Zgodnie z harmonogramem trwają prace w „Termach Cieplickich”. – Przeprowadzane są próby szczelności wszelkich urządzeń, próby cyrkulacji wody, testy urządzeń elektrycznych i elektronicznych – poinformował Marcin Zawiła, Prezydent Miasta. 

Sukcesywnie usuwane są z „Term” elementy budowy i doglądane przeróżne drobniejsze sprawy. Sukcesywnie też kontrolowana jest jakość prac, ale wszystko wskazuje na to, iż nie ma żadnych opóźnień w zakładanym harmonogramie działań.

 

Wszystkie baseny są już napełnione wodą, ale jest jeszcze chłodna, w fazie rozruchu ważniejsze są jej inne parametry fizykochemiczne.

Foto: UM

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus