Skip to content
Pokaż menu

Odwołano koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa

 

 

Odwołano zaplanowany na najbliższy czwartek, 26.01,2012 koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa w jeleniogórskim Orient Expressie. Bezpośrednią tego przyczyną było niskie zainteresowanie ze strony publiczności.

Ci, którzy z niecierpliwością wyczekiwali czwartkowego koncertu jednej z najbardziej doświadczonych i wartościowych formacji rodzimej sceny bluesowej – Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa – okazali się być w zdecydowanej mniejszości. Niska sprzedaż biletów sprawiła, że koncert odwołano.

Liczyłam, że koncert bluesowej gwiazdy wzbudzi jeleniogórzan większy entuzjazm. Chcemy promować różne rodzaje muzyki, ale, jak się po raz kolejny okazuje, jest to dość trudne zadanie. Odwołany koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa to kolejne wydarzenie, w obliczu którego pojawia się pytanie o bluesową publiczność w Jeleniej Górze. W każdym razie – zespół zadeklarował chęć występy w innym terminie, co do którego nie zakończyliśmy jeszcze ustaleń – mówi nam Alicja Dusińska, właścicielka Orient Expressu.

 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus