Skip to content
Pokaż menu

Polak potrafi. Hodowla w szafie

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie podejrzanemu o uprawę oraz posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci w jednym z jeleniogórskich mieszkań zabezpieczyli susz oraz 9 sadzonek ziela konopi.

 
 
 
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o uprawę ziele konopi.
 
Funkcjonariusze uzyskali informację, że 39-latek najprawdopodobniej w swoim mieszkaniu uprawia ziele konopi. W pokoju w szafie mężczyzna zorganizował profesjonalną uprawę ziela konopi indyjskiej. Funkcjonariusze znaleźli także susz roślinny.
 
Zabezpieczyli 9 sadzonek ziela oraz lampy, wentylatory i inne przedmioty mogące świadczyć o uprawie . W metalowej kasetce 39-latek ukrył susz .
 
Łącznie z sadzonek oraz suszu można uzyskać około 3000 porcji handlowych gotowego narkotyku. Wartość ziela i marihuany to kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 
39-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za uprawę oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków mężczyźnie grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się handlem narkotykami. Jeleniogórzanin został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
 
fot. policja.pl
dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus