Skip to content
Pokaż menu

Potrzeby młodzieży w Powiecie Jeleniogórskim

W dniu 21.11.2013r. w Zespole Szkół Technicznych „Mechanik”, odbyła się konferencja "Potrzeby młodzieży w Powiecie Jeleniogórskim" realizowanej w ramach Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, organizowanego przez Wrocławskie Stowarzyszenie Semper Avanti w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, oraz z Stowarzyszeniem jeleniogórskiej Młodzieży „ALL-TERNATYWA”.

 
W trakcie konferencji młodzież podjęła dyskusje w wielu tematach, takich jak nawiązanie współpracy z młodzieżą z Euroregionu Nysa, gdzie omawiali możliwość działania z rówieśnikami z Niemiec i Czech. Dużym zainteresowaniem cieszył się też temat związany z komunikacją miejską, gdzie młodzież omawiała jak usprawnić przejazdy autobusów oraz umilić czas oczekiwania na autobus. Tematy które były często omawiane to m.in. możliwość budowy centrum młodzieżowego czy sposoby spędzania wolnego czasu.


Kolejnym punktem Konferencji były wybory do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, spośród wielu kandydatów z Powiatu Jeleniogórskiego udało się dostać Karinie Czarny i Mikołajowi Kosiorowskiemu natomiast z Miasta Mateuszowi Żuchowskiemu i Ernestowi Obazowi.

źródło: Facebook

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus