Skip to content
Pokaż menu

Tower Bridge, postacie Star Wars, Boeing...a wszystko z LEGO

Od 5 - 27 lutego 2014 roku w Szklarskiej Porębie odbędzie się Wielka Wystawa Klocków LEGO, stworzona przez wieloletniego kolekcjonera, Cezarego Siwek. Wraz z rodziną juz od ponad 30 lat nad klockami LEGO spędza wolne chwile i traktuje je jako swoją wielka pasję.

 

-Wielka Wystawa duńskich klocków jest uwieńczeniem moich fascynacji. Dzięki utworzeniu ekspozycji, modele, które leżały w szafach, na regałach a i częściowo w piwnicy, mogły  ożyć i zabłysnąć swoimi wyrazistymi barwami.- tłumaczy Cezarego Siwek-Są tu między innymi: most Tower Bridge, ruchome karuzele, jeżdżące po torach pociągi, mnóstwo pięknych unikalnych kamienic, kościół, ratusz, lotnisko z rzadkim modelem Boeinga, port, budowa i inne motywy miejskie.

 

 Wystawa prezentuje wiele innych światów LEGO, np. Technic, Atlantis, Power Miners, zamki.
Ciekawą ekspozycją jest także ekskluzywne zimowe miasteczko LEGO oraz platforma z bardzo starymi zabawkami LEGO poparta mozliwościa zapoznania się z ciekawą historią firmy.

Wystawę będzie można oglądać w następny weekend w Szklarskiej Porębie w Ośrodku MAURITIUS, ul. Dworcowa/Plac Sportowy 2.
Będzie czynna od 5-27 lutego w godz. 11:00 - 19:00. Wstęp jest płatny: bilet 10,00zł, rodzinny dla 4 os. 30,00 zł, grupowy pow.20 os. 6,00 zł/os. , dzieci do lat 3- bezpłatnie.
 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus