Skip to content
Pokaż menu

Trzy napady w jeden wieczór- byłeś świadkiem?

Wczoraj (19 sierpnia) w Jeleniej Górze napadnięto trzy kobiety. Sprawcy są poszukiwani. Rodzina jednej z pokrzywdzonych osób zaczęła również poszukiwania świadków na własną rękę.

Rzecznik jeleniogórskiej policji, podinsp. Edyta Bagrowska: -Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce na ul. Paderewskiego. Sprawcy zaatakowali zaskoczoną ofiarę, uderzyli ją i wyrwali torebkę.

-Pobito moją mamę i okradziono ją- mówi pani Agnieszka, córka pokrzywdzonej- Straciła przytomność i nic nie pamięta. Mama wyszła do sklepu po chleb. Wtedy ją napadnięto.

Pani Agnieszka nagłośniła sytuację na portalu społecznościowym:

-Szukam świadków. Jeżeli ktoś widział tę sytuację proszę o kontakt! Inaczej może być problem ze znalezieniem sprawców, ponieważ moja mama nic nie pamięta- twierdzi pani Agnieszka.

Świadkowie zdarzenia są proszeni o kontakt pod numerem 782366944 lub o przekazania informacji policji.

Podinsp. Edyta Bagrowska informuje także o dwóch podobnych zdarzeniach, które miały miejsce tego samego dnia: -Około godziny 18.30 okradziono kobietę na Osiedlu Robotniczym. Mężczyzna podszedł do pokrzywdzonej i zerwał torebkę.

Policja ustala także szczegóły trzeciego zajścia. Nie jest wykluczone, że za wszystko są odpowiedzialni ci sami sprawcy.

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus