Skip to content
Pokaż menu

Weekend w Zdrojowym Teatrze Animacji

Zdrojowy Teatr Animacji  zaprasza na weekendowe spektakle dla całej rodziny. Najmłodsi będą mieli okazję obejrzeć jedną z baśni H.Ch.Andersena. W niedzielę po raz ostatni odbędzie się koncert „Gwiazdko- Łasko nie gaśnij”. Z okazji nadchodzących Dni Babci i Dziadka, w ramach prezentu seniorzy otrzymają zniżkę na bilety.

Spektakl „Śpiąca Królewna” zostanie wystawiony na deskach teatru w sobotę (18 stycznia) o godz. 16.00. Przedstawienie wyreżyserowała Beata Pejcz. Reżyserka wykonała realizację autorskiej wersji historii o księżniczce ukłutej wrzecionem. We współczesnej wersji teatralnej fabuła baśni przeplata się z opowieścią o dzieciach, które kładą się spać.

W  niedzielę (19 stycznia) o godzinie 19.00 już po raz ostatni w tegorocznym okresie świątecznym odbędzie się koncert „GWIAZDKO ŁASKO NIE GAŚNIJ. KONCERT NA KLARNET, AKORDEON , KONTRABAS I BOŻE NARODZENIE”. Zdrojowy Teatr Animacji przygotował niespodziankę dla wszystkich babć i dziadków, którzy wkrótce będą obchodzili swoje święto: bilety na koncert będą w specjalnej cenie 10 zł dla seniorów. Uwaga wnuczkowie i wnuczki: warto pomyśleć nad prezentem w formie biletu specjalnego.

O koncercie „Gwiazdko- Łasko nie gaśnij” pisaliśmy tutaj.

 

zdjęcie: ZTA

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus