Skip to content
Pokaż menu

Wiceprezydent Hubert Papaj odwołany (video)

Zastępca prezydenta, Hubert Papaj został dzisiaj odwołany ze swojego stanowiska. Prezydent Marcin Zawiła wygłosił dziś oświadczenie o odwołaniu swojego zastępcy. Jako przyczynę podał złą sytuację finansową miasta. Podkersłił, że generalnie jest zadowolony z jego dotychczasowej pracy, jednak ma ma uwagi co do tempa, kompleksowości podejmowania niektórych decyzji. Nie wszystkie decyzje wiceprezydenta są skuteczne - powiedział Marcin Zawiła - stąd podjąłem taką decyzję.

 

 

Treść oświadczenia:

 

"W trudnej sytuacji gospodarczej kraju i napiętej sytuacji budżetowej Miasta, w której wszyscy musimy zwracać szczególną uwagę na efektywność podejmowanych zadań, Prezydent Jeleniej Góry, Marcin Zawiła przystąpił do oceny pracy swoich najbliższych współpracowników.

Podstawowym kryterium oceny było tempo, kompleksowość i skuteczność działań podejmowanych przez nich i podległe im ogniwa.

Po dokonaniu analizy działań realizowanych przez swojego zastępcę, Pana Huberta Papaja, z całym uznaniem dla efektów jego pracy uznał, iż znaczna część jego działań realizowana jest zbyt wolno i często – niekompleksowo.

W związku z tym, realizując swoje ustawowe uprawnienia postanowił z dniem 16 września 2013 r. odwołać go ze sprawowanego stanowiska.

Proces oceny działań najbliższych współpracowników będzie kontynuowany."

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus