Skip to content
Pokaż menu

Zgłoszenia do Krokus Jazz Festiwalu

Jeleniogórskie Centrum Kultury w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich melomanów do stolicy Karkonoszy na spotkanie z mistrzami polskiego i światowego jazzu.

Jubileuszowy, X. Międzynarodowy Krokus Jazz Festiwal odbędzie się w dniach 21. – 29. października 2011r.

W ramach Festiwalu organizowany jest w dniach 21. – 23. października br. otwarty konkurs „Powiew Młodego Jazzu” o nagrodę „Złotego Krokusa”, w których mogą wziąć udział polskie i niemieckie amatorskie zespoły jazzowe. Główną nagrodą Konkursu jest statuetka „Złotego Krokusa” i nagroda pieniężna w wysokości 5 tysięcy złotych. Nową ofertą Festiwalu są warsztaty jazzowe w Niemczech, na które zapraszamy muzyków i zespoły jazzowe w terminie 24. – 29. października w Bautzen.

Krokus Jazz Festiwal realizowany jest we współpracy Jeleniogórskiego Centrum Kultury z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen w ramach trzyletniego polsko-niemieckiego projektu „Od fundamentów po szczyty” 2010-2012.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 30 czerwca 2011 r. 

Regulamin Konkursu oraz Karty Zgłoszeń do pobrania znajdują się na stronach: www.jck.pl,  www.krokusjazzfestiwal.pl oraz www.jeleniagora-bautzen.eu

Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007 – 2013

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus