Skip to content
Pokaż menu

ZOOM ZBLIŻENIA

Już od 21 lutego rozpocznie się największe wydarzenie filmowe w naszym regonie! W ciągu 6 dni festiwalowych będziemy mogli obejrzeć prawie 100 filmów z trudem wyłonionych z pośród 500 zgłoszeń z 48 krajów.

15 Międzynarodowy Festiwal Filmowemu „ZOOM ZBLIŻENIA” pozwoli nam na zanużenie się i zapoznanie się z filmami twórców z całego świata filmów których scenariusze nie mogłby powstydzić się nie jeden hollywoodzki projekt. W tym roku festiwal został wzbogacony o wiele wydarzenia specjalnych takie jak np. Pokazy filmów niemego pt. ”Mocny człowiek”, z akompaniamentem na żywo w wykonaniu super trio w składzie Maciej Maleńczuk, Marek Tuta, Kuba Rutkowski. Nie zabraknie też pokazów filmów z polskimi gwiazdami kina. Oprócz tego odbędą się też koncerty towarzyszące grup muzycznych „Mikromusic”, „Grupa Semplice”. Podczas festiwalu odbędą się również warsztaty filmowe dla młodych twórców z 4 krajów z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Przez 6 dni ponad 40 uczestników podzielonych na 4 grupy pod opieką swoich liderów będą mogli poznać wszystkie tajniki powstawania filmu. Ich twórczość zostanie zaprezentowana na gali finałowej Festiwalu.

Nasza redakcja ma zaszczyt zaprosić wszystkich Was na relację na żywo z festiwalu w czwartek 23.02 gdzie będziecie mogli zobaczyć „od kuchni” działanie imprezy wraz z obszernymi wywiadami z reżyserami, scenarzystami, jury; zdjęciami z warsztatów i wykładów dla młodych twórców filmowych. A to wszystko dostępne będzie na oficjalnej stronie festiwalu www.zoomfestival.pl oraz oficjalnym fanpage’u na facebooku. Na relację zaprasza firma LiveEventTv.

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus