Skip to content
Pokaż menu

Programy

Programy, Polityka 43 materiały

 • Karkonoski Klaster Energii nagrodzony programy

  Karkonoski Klaster Energii nagrodzony

  Karkonoski Klaster Energii otrzymał certyfikat z wyróżnieniem w pierwszym konkursie dla klastrów energii zorganizowanym przez Ministerstwo Energii. W związku z tym w Bukowcu odbyła się specjalna konferencja naukowa.

  2:55 Programy 2018
 • XLVII Sesja Rady Miejskiej Jeleniej Góry programy

  XLVII Sesja Rady Miejskiej Jeleniej Góry

  1. Otwarcie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry. 2. Powołanie sekretarza obrad. 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji. 4. Projekt Uchwały Budżetowej Miasta Jelenia Góra na rok 2018. 4.1. przedstawienie projektu uchwały budżetowej, 4.2. przedstawienie opinii Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej o projekcie uchwały budżetowej, 4.3. przedstawienie opinii komisji stałych Rady Miejskiej Jeleniej Góry, 4.4. przedstawienie stanowiska Prezydenta Miasta do opinii i wniosków Komisji właściwej do spraw budżetu i autopoprawek do projektu uchwały budżetowej, 4.5. dyskusja oraz zgłaszanie wniosków, 4.6. głosowanie zgłoszonych autopoprawek Prezydenta Miasta oraz zgłoszonych wniosków, 4.7. głosowanie projektu uchwały budżetowej wraz z autopoprawkami. 5. Zakończenie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

  Programy 2018
 • Wydarzenia z dnia 11.09.2017 r. programy

  Wydarzenia z dnia 11.09.2017 r.

  Zapraszamy na poniedziałkowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o: nagrodzie dla miasta Karpacz, zlocie Porsche Parade, dożynkach w Podgórzynie czy ekstremalnych zawodach sportowych Townhill.

  14:55 Programy 2017
 • To Jest Temat- Hubert Papaj programy

  To Jest Temat- Hubert Papaj

  Z Hubertem Papajem z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska porozmawiamy o dotacjach na wymianę ogrzewania na bardziej ekologiczne. Co ważne projekt obejmuje Dolny Śląsk a w puli znajduje się 50 mln złotych.

  18:11 Programy 2017
 • Wydarzenia z dnia 22.03.2017 programy

  Wydarzenia z dnia 22.03.2017

  Zapraszamy na środowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o Domu 7 Marzeń, akcji sadzenia drzew, budowie obwodnicy Maciejowej czy referndum ws. reformy oświaty.

  10:47 Programy 2017
 • Kurier Jeleniogórski odc. 47 programy

  Kurier Jeleniogórski odc. 47

  Wraz z Robertem Malikiem zapraszamy na Kolejny odcinek Kuriera Jeleniogórskiego, w którym przedstawimy wyniki budżetu obywatelskiego czy informacje dotyczącą tzw. dotacji na zabytki.

  6:07 Programy 2017
 • Kurier Jeleniogórski odc. 46 programy

  Kurier Jeleniogórski odc. 46

  Zapraszamy na Kurier Jeleniogórski, w którym powiemy nie tylko o modernizacji teatru Norwida wartej 20 mln złotych ale także przypomnimy jak głosować w jeleniogórskim budżecie obywatelskim.

  5:33 Programy 2017
 • POMYSŁ RADNYCH NA WALKĘ ZE SMOGIEM programy

  POMYSŁ RADNYCH NA WALKĘ ZE SMOGIEM

  Bardzo popularny ostatnio temat czystości powietrza w naszym mieście znalazł zainteresowanie wśród grupy jeleniogórskich radnych. Stworzyli bowiem projekt uchwały mówiącej o dofinansowaniu mieszkańców, którzy chcieliby wymienić piece na bardziej ekologiczne.

  2:19 Programy 2017
 • To Jest Temat- Leszek Wrotniewski programy

  To Jest Temat- Leszek Wrotniewski

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Tym razem naszym gościem będzie przewodniczący rady miasta Leszek Wrotniewski. Mowa będzie m.in. o politycznych planach radnego, sytuacji w radzie czy reformie edukacji.

  21:04 Programy 2017
 • To Jest Temat- Zofia Czernow programy

  To Jest Temat- Zofia Czernow

  Zapraszamy na program To Jest Temat, w którym porozmawiamy z posłanką Zofią Czernow m.in. o: zbliżających się wyborach i szansach Platformy Obywatelskiej czy smogu w Jeleniej Górze.

  24:00 Programy 2017
 • Karkonoska Telewizja Integracyjna odc. 3 programy

  Karkonoska Telewizja Integracyjna odc. 3

  Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka Karkonoskiej Telewizji Integracyjnej - a w nim najciekawsze informacje związane ze środowiskiem osób niepełnosprawnych, wywiady oraz przegląd prasy.

  Programy 2016
 • To Jet Temat- Strajk Kobiet programy

  To Jet Temat- Strajk Kobiet

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Tym razem naszymi gośćmi będą: Agnieszka Grzęda i Paulina Polińska inicjatorki Strajku Kobiet w Jeleniej Górze.

  18:52 Programy 2016
 • XXIII Sesja Rady Miejskiej Karpacza wideo

  XXIII Sesja Rady Miejskiej Karpacza

  Zapraszamy na bezpośrednią transmisję z obrad karpaczańskich radnych. XXIII sesja rady miasta Karpacza rozpocznie się o godzinie 9:30.

  Informacje 2016
 • To Jest Temat- Roman Potocki o tym co w regionie jest najważniejsze programy

  To Jest Temat- Roman Potocki o tym co w regionie jest najważniejsze

  Zapraszamy na rozmowę z Romanem Potockim starostą powiatu wrocławskiego i przewodniczącym starostów dolnośląskich. Mowa będzie o promocji powiatu wrocławskiego a miasta Wrocław. Dowiemy się także o konkretnych działaniach powiatu, które przyciągnęły tam rzesze turystów. Rozmowa została zarejestrowana podczas międzynarodowych targów Tourtec.

  9:36 Informacje 2016
 • Gość Dnia- Zofia Czernow programy

  Gość Dnia- Zofia Czernow

  Zapraszamy na program Gość Dnia. Na pytania dotyczące patriotyzmu i Święta Flagi odpowie posłanka Zofia Czernow- organizatorka tegorocznych obchodów tego święta.

  6:04 Informacje 2016
 • To Jest Temat - Oliwer Kubicki programy

  To Jest Temat - Oliwer Kubicki

  O lokalnej polityce i sojuszach a także o zmianach jakie szykuje Ministerstwo Sprawiedliwości - o tym opowie jeleniogórski radny Oliwer Kubicki. Zapraszamy do obejrzenia programu To Jest Temat.

  19:15 Informacje 2016
 • To Jest Temat- Konrad Sikora programy

  To Jest Temat- Konrad Sikora

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Gościem Gabrieli Stefanowicz będzie radny Konrad Sikora, który opowie o pomyśle na nowe ugrupowanie czy zmianach w myśleniu o Jeleniej Górze.

  16:34 Informacje 2016
 • To Jest Temat- Maciej Lercher o problemie z Rzemiosłami programy

  To Jest Temat- Maciej Lercher o problemie z Rzemiosłami

  Zapraszamy na program To Jest Temat, w którym porozmawiamy z Maciejem Lercherem nauczycielem i absolwentem Szkoły Rzemiosł Artystycznych. Mowa będzie o zamieszaniu wokół placówki.

  21:18 Informacje 2016
 • To Jest Temat- Marek Wojnarowski, TBS programy

  To Jest Temat- Marek Wojnarowski, TBS

  Zapraszamy na rozmowę z Markiem Wojnarowskim prezesem jeleniogórskiego TBS. Mowa będzie o tym do kogo skierowane są mieszkania w systemie TBS, czy spółce faktycznie grozi upadłość i dlaczego spółka chce pożyczyć od miasta 2 miliony złotych.

  14:50 Informacje 2016
 • To Jest Temat- Marcin Zawiła programy

  To Jest Temat- Marcin Zawiła

  Zapraszamy na program To Jest Temat, w którym podsumujemy miniony rok i porozmawiamy o sytuacji w oświacie z prezydentem Jeleniej Góry- Marcinem Zawiłą.

  Informacje 2016
 • To Jest Temat- Mirosław Kalata programy

  To Jest Temat- Mirosław Kalata

  Zapraszamy na podsumowanie roku w Gminie Podgórzyn. O planach i zagrożeniach opowie wójt Mirosław Kalata.

  16:57 Informacje 2016
 • To Jest Temat- Eugeniusz Kleśta programy

  To Jest Temat- Eugeniusz Kleśta

  Kiedy i kto zostanie nowym starostą powiatu jeleniogórskiego? Jakie wyzwania czekają w nowym roku radę powiatu. I czy w lokalnym rządzeniu ważne jest kto do jakiej partii przynależy. Gabriela Stefanowicz zaprasza na rozmowę z Eugeniuszem Kleśtą, nowym przewodniczącym rady powiatu.

  14:30 Informacje 2015
 • XVII Sesja Rady Miejskiej Jeleniej Góry - 17.11.2015r. programy

  XVII Sesja Rady Miejskiej Jeleniej Góry - 17.11.2015r.

  Na dzisiejszej sesji rady miasta zwołanej na wniosek prezydenta Marcina Zawiły poznamy projekty uchwał w sprawie określenia stawek kilku ważnych podatków m. in. opłaty targowej czy opłaty uzdrowiskowej.

  Informacje 2015
 • To Jest Temat- Co to jest ZIT? programy

  To Jest Temat- Co to jest ZIT?

  Zapraszamy na rozmowę z Renatą Kwiatek, naczelnik wydziału Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Jeleniogórskiej.

  10:30 Informacje 2015
 • Kurier Jeleniogórski odcinek 22 programy

  Kurier Jeleniogórski odcinek 22

  Zapraszamy na 22 odcinek Kuriera Jeleniogórskiego, w którym powiemy o dofinansowaniach dla przedszkoli i dwóch interesujących spotkaniach w BWA.

  4:51 Informacje 2015
 • Gość Dnia- Andrzej Dobrowolski, dlaczego lewicy nie ma w rządzie? programy

  Gość Dnia- Andrzej Dobrowolski, dlaczego lewicy nie ma w rządzie?

  Zapraszamy do obejrzenia programu Gość Dnia. Dziś w studio gościliśmy Andrzeja Dobrowolskiego, który startował do senatu z listy Zjednoczonej Lewicy. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie ma lewicy w rządzie? Czy SLD miałoby szansę dostać się do sejmu startując pod własnym szyldem?

  11:34 Informacje 2015
 • Gość Dnia- Alicja Chybicka programy

  Gość Dnia- Alicja Chybicka

  Zapraszamy na program Gość Dnia, w którym porozmawiamy z profesor Alicją Chybicką o problemach służby zdrowia, polityce i celu wizyty w Jeleniej Górze.

  12:15 Informacje 2015
 • To Jest Temat- Ryszard Petru i Grzegorz Stankiewicz programy

  To Jest Temat- Ryszard Petru i Grzegorz Stankiewicz

  Zapraszamy jak co piątek na program To Jest Temat. Gośćmi Gabrieli Stefanowicz będą Ryszard Petru, lider .Nowoczesnej i Grzegorz Stankiewicz kandydat do sejmu w nadchodzących wyborach.

  10:42 Informacje 2015
 • Wydarzenia z dnia 28.09.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 28.09.2015 r.

  Zapraszamy na poniedziałkowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o: podpalaczu w Sobieszowie, udostępnieniu zalewu Sosnówka do białych sportów, złomie, który zasypał rondo w Jeleniej Górze czy otwarciu nowej remizy strażackiej w Karpaczu.

  13:27 Informacje 2015
 • Zofia Czernow - Poseł na 6! programy

  Zofia Czernow - Poseł na 6!

  Przez ostatnie cztery lata okręg jeleniogósko-legnicki, a zwłaszcza region jeleniogórski reprezentowała w sejmie poseł Zofia Czernow. Doświadczenie zawodowe zdobyte przede wszystkim w samorządzie, jako prezydent i wiceprezydent miasta, a także w sektorze bankowym i przemyśle pozwoliło parlamentarzystce na efektywną pracę w komisji finansów publicznych oraz sprawiedliwości i praw człowieka. To była owocna i pracowita kadencja.

  3:38 Informacje 2015
 • Gość dnia - Krzysztof Mróz programy

  Gość dnia - Krzysztof Mróz

  Z radnym PiS i kandydatem do Senatu - Krzysztofem Mrozem rozmawiamy m.in. o finansach miasta i polityce odnośnie uchodźców. Tematem dyskusji są tez znachodzące wybory parlamentarne.

  18:59 Informacje 2015
 • Dzień przedszkolaka programy

  Dzień przedszkolaka

  Gry, zabawy i cała moc innych atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych. Tak dziś na Placu Ratuszowym świętowano „dzień przedszkolaka”.

  1:32 Informacje 2015
 • Wydarzenia z dnia 18.09.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 18.09.2015 r.

  Zapraszamy na piątkowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o: jubileuszu dwóch placówek oświatowych w naszym regionie, turystach wziętych za uchodźców, zmianach w wydawaniu prawa jazdy, balecie dla najmłodszych czy zapowiedzi nadchodzącego festiwalu Everyboard.

  13:47 Informacje 2015
 • Polowanie na Opinie- Psy w parku? programy

  Polowanie na Opinie- Psy w parku?

  Choć wszyscy doskonale wiemy, że psów do parku nie wolno wprowadzać, to widok czworonoga w tym miejscu nie jest niczym niezwykłym. Co o zakazie sądzą osoby odwiedzające parki?

  2:45 Informacje 2015