Skip to content
Pokaż menu

Programy

Programy, Rozrywka 18 materiałów

 • Wydarzenia z dnia 05.09.2018 programy

  Wydarzenia z dnia 05.09.2018

  Zapraszamy na środowe Wydarzenia, które poprowadzi dla Was Maria Jęczmyk. Dzisiaj powiemy między innymi o mamach walczących o plac zabaw i programie wyborczym Huberta Papaja

  Programy 2018
 • Kurier Karkonoski odc. 19 programy

  Kurier Karkonoski odc. 19

  Bierzemy plecaki i ruszamy na szlaki. Tym razem sprawdzimy z czego słyną Budniki, a następnie przeniesiemy się do Zamku Lenno. Zapraszamy na wycieczkę.

  8:27 Programy 2017
 • To Jest Temat- Kornel Musiał programy

  To Jest Temat- Kornel Musiał

  Zapraszamy na program To Jest Temat, w którym porozmawiamy z Kornelem Musiałem m.in. o Parlamencie Studentów RP.

  8:32 Programy 2017
 • Gość Dnia- Agnieszka Marszałek o pozytywnym myśleniu programy

  Gość Dnia- Agnieszka Marszałek o pozytywnym myśleniu

  Bycie optymistą dla wielu z nas jest nie lada wyzwaniem. W dzisiejszym programie Gość Dnia porozmawiamy z Agnieszką Marszałek specjalistką od pozytywnego myślenia jak radzić sobie z negatywnym podejściem do życia oraz jak wpływa na nasze lepsze samopoczucie wprowadzenie technik uważności.

  1:24 Programy 2017
 • Przedszkolna Piosenka Patriotyczna programy

  Przedszkolna Piosenka Patriotyczna

  W Miejskim Domu Kultury Muflon odbyła się siódma edycja Przeglądu Przedszkolnej Piosenki Patriotycznej. Podczas gali zaprezentowały się grupy z siedmiu przedszkoli. Dzieci występowały przed licznie zgromadzoną publicznością prezentując wiersze, pieśni i tańce dotyczące ojczyzny.

  1:30 Programy 2016
 • To Jest Temat- Łukasz Duda programy

  To Jest Temat- Łukasz Duda

  Zapraszamy na program To jest temat, w którym Łukasz Duda z JCK szczegółowo przedstawi program 34 edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych, który odbędzie się w Jeleniej Górze w dniach 15-17 lipca.

  24:39 Informacje 2016
 • To Jest Temat- Roman Potocki o tym co w regionie jest najważniejsze programy

  To Jest Temat- Roman Potocki o tym co w regionie jest najważniejsze

  Zapraszamy na rozmowę z Romanem Potockim starostą powiatu wrocławskiego i przewodniczącym starostów dolnośląskich. Mowa będzie o promocji powiatu wrocławskiego a miasta Wrocław. Dowiemy się także o konkretnych działaniach powiatu, które przyciągnęły tam rzesze turystów. Rozmowa została zarejestrowana podczas międzynarodowych targów Tourtec.

  9:36 Informacje 2016
 • Kurier Karkonoski odcinek 11 programy

  Kurier Karkonoski odcinek 11

  Zapraszamy na jedenastą już wycieczkę po naszym regionie czyli Kurier Karkonoski. Tym razem odwiedzimy Bożenę i Daniela Sokołowskich, którzy opowiedzą nam jak zmienili swoje życie i zaczęli produkować sery a także zwiedzimy zamek w Karpnikach.

  8:22 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i współczesna baśń programy

  Jelenia Kultura i współczesna baśń

  Jest środa więc jest i Jelenia Kultura. W tym tygodniu naszym gościem będzie Agata Szmigrodzka, która opowie o tym dlaczego zajęła się pisaniem i dlaczego baśń jest dobrym sposobem wyrazu.

  9:36 Informacje 2016
 • Kurier Karkonoski odcinek 10 programy

  Kurier Karkonoski odcinek 10

  Zapraszamy na 10 odcinek Kuriera karkonoskiego. Dziś wybierzemy się do Wojcieszowa i Piechowic. Zapraszamy na wspólną wycieczkę.

  7:06 Informacje 2016
 • Kurier Karkonoski odcinek 9 programy

  Kurier Karkonoski odcinek 9

  Specjalnie dla Was pojechaliśmy do Przesieki i Karpacza. Porozmawialiśmy z pasjonatem, który ponad połowę swojego życia poświęcił swojej pasji- ogrodnictwu i przyjrzymy się fenomenie miłosnego miejsca w mieście pod Śnieżką.

  6:15 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura i muzyka o Żołnierzach Wyklętych programy

  Jelenia Kultura i muzyka o Żołnierzach Wyklętych

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura, w którym znajdziecie przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w kotlinie. W tym odcinku porozmawiamy z raperem SOVĄ, który szykuje płytę o Żołnierzach Wyklętych, a teledysk promujący płytę nagrywany był w okolicach Wałbrzycha.

  10:35 Informacje 2016
 • Jelenia Kultura - Muzeum Turystyki i Sportu w Karpaczu programy

  Jelenia Kultura - Muzeum Turystyki i Sportu w Karpaczu

  Zapraszamy na kolejny odcinek jeleniej kultury tym razem będziemy gościć w Muzeum Sportu i turystyki w Karpaczu. O jego historii, trudnych początkach oraz osiągnięciach opowie dyrektor placówki Zbigniew Kulik, który w tym miesiącu obchodzi czterdziestolecie pracy zawodowej.

  12:15 Informacje 2015
 • Jelenia Kultura - Krokus Jazz Festiwal programy

  Jelenia Kultura - Krokus Jazz Festiwal

  Niedługo rozpocznie się XIV Festiwal Krokus Jazz. Co czeka na miłośników szalonych improwizacji i nieprzewidywalnych koncertów? O tym opowiedział nam Andrzej Patlewicz z Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

  10:58 Informacje 2015
 • Jelenia Kultura - Katarzyna Szumska programy

  Jelenia Kultura - Katarzyna Szumska

  W kolejnej "Jeleniej Kulturze" Błażej Stachewicz rozmawiał z Katarzyną Szumską z teatru Cinema z Michałowic. Teatru, który już niebawem, podczas festiwalu w Brazylii wystawi swoją najnowszą sztukę "Rewię Ognia". Zapraszamy.

  11:20 Informacje 2015
 • Wydarzenia z dnia 18.09.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 18.09.2015 r.

  Zapraszamy na piątkowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o: jubileuszu dwóch placówek oświatowych w naszym regionie, turystach wziętych za uchodźców, zmianach w wydawaniu prawa jazdy, balecie dla najmłodszych czy zapowiedzi nadchodzącego festiwalu Everyboard.

  13:47 Informacje 2015