Skip to content
Pokaż menu

Programy

Programy, Sportowe 21 materiałów

 • Wydarzenia z dnia 27.08.2018 programy

  Wydarzenia z dnia 27.08.2018

  Zapraszamy na poniedziałkowe Wydarzenia które poprowadzi dla Państwa Klaudia Russek. Dziś między innymi o kolejnych sukcesach Lucyny Kornobys i wielkim zainteresowaniu festiwalem reportażu w Miedziance.

  Programy 2018
 • Wydarzenia z dnia 11.09.2017 r. programy

  Wydarzenia z dnia 11.09.2017 r.

  Zapraszamy na poniedziałkowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o: nagrodzie dla miasta Karpacz, zlocie Porsche Parade, dożynkach w Podgórzynie czy ekstremalnych zawodach sportowych Townhill.

  14:55 Programy 2017
 • Wydarzenia z dnia 16.08.2017 r. programy

  Wydarzenia z dnia 16.08.2017 r.

  Dziś w programie między innymi o obchodach Święta Wojska Polskiego w Jeleniej Górze, ostatnich wydarzeniach sportowych z Kowar, o "drodze wstydu" w Janowicach, dalszych losach zakładu R1 w Kowarach.

  12:44 Programy 2017
 • Gość Dnia- Maciej Pawłowski, prezes Biegu Piastów programy

  Gość Dnia- Maciej Pawłowski, prezes Biegu Piastów

  Jakie plany ma nowy prezes Biegu Piastów? Czy biegacze mogą spodziewać sie zmian np. w korzystaniu z jakuszyckich tras? Zapraszamy na rozmowę z Maciejem Pawłowskim.

  14:56 Programy 2017
 • Kurier Karkonoski odc. 19 programy

  Kurier Karkonoski odc. 19

  Bierzemy plecaki i ruszamy na szlaki. Tym razem sprawdzimy z czego słyną Budniki, a następnie przeniesiemy się do Zamku Lenno. Zapraszamy na wycieczkę.

  8:27 Programy 2017
 • Gość Dnia- Julian Gozdowski programy

  Gość Dnia- Julian Gozdowski

  Zapraszamy na rozmowę z Julianem Gozdowskim, pomysłodawcą Biegu Piastów. Porozmawiamy nie tylko o początkach legendarnego biegu ale także o przyszłości.

  19:47 Programy 2017
 • Gość Dnia- Iwona Krawczyk i Cezary Przybylski programy

  Gość Dnia- Iwona Krawczyk i Cezary Przybylski

  Zapraszamy na program Gość Dnia, w którym porozmawiamy o rozbudowie i inwestycjach na Polanie Jakuszyckiej. Naszymi gośćmi będą marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski i wicemarszałek Iwona Krawczyk.

  21:14 Programy 2017
 • To Jest Temat- Igrzyska Olimpijskie 2030 programy

  To Jest Temat- Igrzyska Olimpijskie 2030

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Tym razem porozmawiamy o pomyśle organizacji Igrzysk Olimpijskich Karkonosze 2030. Będzie hit czy kit?

  18:46 Programy 2017
 • Mecz Polska - Niemcy na żywo! programy

  Mecz Polska - Niemcy na żywo!

  Reprezentacja Polski kobiet przebywa na zgrupowaniu w centrum Aqua Zdrój w Wałbrzychu. Już w środę o godz. 18.00 zagra mecz sparingowy z Niemkami. Transmisję z tego spotkania będziecie mogli zobaczyć na www.strimeo.tv

  Programy 2016
 • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 2016 programy

  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 2016

  W ostatni weekend lipca Jelenia Góra gościć będzie zawodników biorących udział w 33. Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce! Telewizja Strimeo zaprasza wszystkich do wspólnego kibicowania. #mmp2016

  16:15 Informacje 2016
 • To Jest Temat- Po co nam Single Tracki programy

  To Jest Temat- Po co nam Single Tracki

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Gośćmi Gabrieli Stefanowicz będą: Jakub Mikita z fundacji POMBA i Dominik Kołodziejczyk- organizator festiwalu rowerowego Bike Week w Szklarskiej Porębie. Mowa będzie o stworzeniu single tracków na terenie Jeleniej Góry, Podgórzyna i Piechowic.

  25:13 Informacje 2016
 • To Jest Temat- Kamila Boczkowska programy

  To Jest Temat- Kamila Boczkowska

  Zapraszamy na program To Jest Temat. W tym tygodniu gościem Gabrieli Stefanowicz będzie nadzieja polskiego narciarstwa biegowego- Kamila Boczkowska z MKS Karkonosze Sporty Zimowe.

  10:11 Informacje 2016
 • To Jest Temat- WF na śniegu programy

  To Jest Temat- WF na śniegu

  Zapraszamy na program To Jest Temat tym razem porozmawiamy o projekcie "WF na śniegu", który realizowany był w Karpaczu.

  5:34 Informacje 2016
 • Skijoering w Karpaczu- była moc! programy

  Skijoering w Karpaczu- była moc!

  Choć w Karkonoszach brakuje śniegu, to organizatorzy V Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Skijoeringu nie poddali się. Na stoku relaks w Karpaczu kilkudziesięciu zawodników walczyło o najwyższe laury.

  2:24 Informacje 2016
 • To Jest Temat- Tomasz Kowalczyk, KS Karkonosze programy

  To Jest Temat- Tomasz Kowalczyk, KS Karkonosze

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Tym razem Gabriela Stefanowicz rozmawiać będzie z prezesem KS Karkonosze- Tomaszem Kowalczykiem. mowa będzie oczywiście o odebraniu stadionowi licencji przez DZPN. Co na to klub? Czy widzi rozwiązanie tej patowej sytuacji? O tym w naszym programie.

  15:22 Informacje 2015
 • Gość Dnia- Lucyna Kornobys programy

  Gość Dnia- Lucyna Kornobys

  W naszym studio gościła multimedalistka Lucyna Kornobys. Rozmawialiśmy m.in. o niedawno zdobytych medalach mistrzostw świata w Dubaju, problemach jakie czyhają na sportowców, nie tylko niepełnosprawnych oraz o pokonywaniu barier architektonicznych w jeleniej Górze.

  13:29 Informacje 2015
 • Wydarzenia z dnia 28.09.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 28.09.2015 r.

  Zapraszamy na poniedziałkowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o: podpalaczu w Sobieszowie, udostępnieniu zalewu Sosnówka do białych sportów, złomie, który zasypał rondo w Jeleniej Górze czy otwarciu nowej remizy strażackiej w Karpaczu.

  13:27 Informacje 2015
 • To jest Temat - Jan Biłyk, KPR programy

  To jest Temat - Jan Biłyk, KPR

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Gościem Gabrieli Stefanowicz będzie były wiceprezes KPR Jelenia Góra. Mowa będzie o sytuacji finansowej klubu, zaległych pensjach i pomyśle na przyszłość.

  17:45 Informacje 2015
 • Wydarzenia z dnia 18.09.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 18.09.2015 r.

  Zapraszamy na piątkowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o: jubileuszu dwóch placówek oświatowych w naszym regionie, turystach wziętych za uchodźców, zmianach w wydawaniu prawa jazdy, balecie dla najmłodszych czy zapowiedzi nadchodzącego festiwalu Everyboard.

  13:47 Informacje 2015
 • Festiwal Bike Week w Szklarskiej Porębie czyli rowerowy zawrót głowy programy

  Festiwal Bike Week w Szklarskiej Porębie czyli rowerowy zawrót głowy

  O tym, że Szklarska Poręba rowerami stoi nie trzeba nikogo przekonywać. Od piętnastu lat w mieście pod Szrenicą organizowany jest festiwal rowerowy, w którym rokroczne bierze udział kilka tysięcy miłośników dwóch kółek. Jest trial, kolarstwo górskie, downhill, skoki na poduchę czy do wody, ale także strefa malucha czy junior trophy. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z tegorocznego festiwalu Bike Week .

  5:58 Informacje 2015