Skip to content
Pokaż menu

Programy

Programy 1973 materiały

 • Wydarzenia z dnia 27.04.2015 programy

  Wydarzenia z dnia 27.04.2015

  Zapraszamy na poniedziałkowe Wydarzenia, czyli serwis informacyjny Telewizji Strimeo, a w nim między innymi: Ciepliczanie nie chcą Rady Cieplic, zbiornik w Sosnówce będzie udostępniony dla turystów, zloto w Karkonoszach i akcja promocyjna szkoły muzycznej pod nazwą " Poznajemy świat muzyki".

  11:33 Wydarzenia 2015
 • Wydarzenia z dnia 29.04.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 29.04.2015 r.

  Zapraszamy na środowe Wydarzenia, czyli serwis informacyjny Telewizji Strimeo, a w nich m.in.: prawdopodobnie nie będzie podwyżek dla pracowników MOPS, otwarto Galerię Sudecką, osobowości "Żeroma" czy Kotlina Uranowa- nowa atrakcja turystyczna w Kowarach.

  16:56 Wydarzenia 2015
 • Jelenia Kultura- Violetta Pietrzak programy

  Jelenia Kultura- Violetta Pietrzak

  Jak co tydzień Błażej Stachewicz rozmawia z ludźmi związanymi z szeroko pojętą kulturą. W tym tygodniu do Jeleniej Kultury zaprosił szefową Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie- Violettę Pietrzak.

  15:02 Programy 2015
 • POLOWANIE NA OPINIE - MATURY programy

  POLOWANIE NA OPINIE - MATURY

  Wielkimi krokami zbliżają się matury. Nerwy, nieprzespane noce... czy po latach nadal emocje są tak wielkie? Zapraszamy na POlowanie na opinie.

  4:41 Programy 2015
 • Z Edukacją na Ty- Halina Wieczorek programy

  Z Edukacją na Ty- Halina Wieczorek

  Dlaczego nauczyciele postanowili strajkować w Warszawie? Jakie są ich postulaty? Czy najnowsze pomysły Ministerstwa Edukacji Narodowej sprzyjają tej grupie zawodowej? Czy można zapobiec pogłebiającej się deprecjonizacji zawodu nauczyciela? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w naszym programie. Zapraszamy na program Z Edukacją na Ty. Gościem Gabrieli Stefanowicz będzie Halina Wieczorek -prezes powiatowego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

  17:33 Programy 2015
 • Gość Dnia- Włodzimierz Stasiak programy

  Gość Dnia- Włodzimierz Stasiak

  Z prezesem MPGK Włodzimierzem Stasiakiem rozmawiamy m.in. o: nowych zadaniach jakie stoją przed spółką w ramach tzw. zadań własnych gminy, oraz o utrzymaniu cemntarzy komunalnych.

  13:24 Gość dnia 2015
 • Wydarzenia z dnia 04.05.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 04.05.2015 r.

  Zapraszamy na poniedziałkowe Wydarzenia, w których podsumujemy majowy weekend. Powiemy także o Apelu Poległych, który odbył się w Borowicach, uroczystości na terenie Aeroklubu Jeleniogórskiego oraz o zmaganiach maturzystów z egzaminem z języka polskiego.

  18:36 Programy 2015
 • Jelenia Kultura- Ewa Farna programy

  Jelenia Kultura- Ewa Farna

  Zapraszamy na program Jelenia Kultura. Gościem Błażeja Stachewicza będzie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia- Ewa Farna.

  10:01 Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 20.05.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 20.05.2015 r.

  Zapraszamy na środowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o: 200 letnim zegarze w Dziwiszowie, ostatniej politycznej szansie Jerzego Łużniaka, dużej uroczystości w Szklarskiej Porębie, 10-leciu teatru Odnalezionego czy o zbliżających się wielkimi krokami Juwenaliach.

  15:02 Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 22.05.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 22.05.2015 r.

  Zapraszamy na piątkowe Wydarzenia, które przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowo w naszym plenerowym studiu na jeleniogórskich Błoniach. W dzisiejszym serwisie powiemy o ostatniej mobilizacji w jeleniogórskim sztabie wyborczym Andrzeja Dudy, przejęciu miasta przez Superbohaterów oraz zaprosimy na tegoroczny festiwal "Pestka".

  13:43 Programy 2015
 • Polowanie na opinie- dzień dziecka programy

  Polowanie na opinie- dzień dziecka

  Zapraszamy na Polowanie na opinie. Tym razem Błażej Stachewicz pytał czy bycie dzieckiem to stan umysłu czy liczby w metryce. Co sądzą jeleniogórzanie? Przekonajcie się Państwo sami.

  2:39 Programy 2015
 • Jeleniogórska Galeria Gwiazd programy

  Jeleniogórska Galeria Gwiazd

  Osobowości polskiego i światowego kina - wszyscy zgromadzeni w jednym miejscu. Taki cel postawił sobie Konrad Tomaszewski, który w Jeleniej Górze tworzy Galerię Gwiazd. Dzięki trwającemu 8 Festiwalowi Reżyserii Filmowej galeria zyska nowe eksponaty.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 5.06.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 5.06.2015 r.

  Zapraszamy na piątkowe Wydarzenia, w których opowiemy m.in. o innowacjach w kowarskiej kopalni, nadawaniu imion dzieciom i problemom z tym związanym, 15-leciu KUTW, meczu piłkarskim dla najmłodszych i zbliżającym się Festiwalu Art&Glass.

  Programy 2015
 • Polowanie na opinie- długi weekend programy

  Polowanie na opinie- długi weekend

  Zapraszamy na naszą sondę czyli Polowanie na Opinie. Błażej Stachewicz razem z Rochem Wasiucionkiem pytali jak można spędzić długi weekend.

  Programy 2015
 • To Jest Temat- Ivo Łaborewicz programy

  To Jest Temat- Ivo Łaborewicz

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Gościem Gabrieli Stefanowicz będzie dyrektor archiwum państwowego w Jeleniej Górze- Ivo Łaborewicz. Mowa będzie m.in. o pionierach, którzy uczestniczyli w specjalnie zorganizowanym spotkaniu w Muzeum Karkonoskim, dokumentach z 1945/46 roku dostępnych w archiwum.

  Programy 2015
 • Kurier Jeleniogórski odcinek 12 programy

  Kurier Jeleniogórski odcinek 12

  Zapraszamy na dwunasty odcinek programu Kurier Jeleniogórski, w którym zaprosimy Państwa na Festiwal Reżyserii Filmowej, oraz kolejną edycję festiwalu Art&Glass.

  Programy 2015
 • Z Edukacją na Ty- nabór do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych programy

  Z Edukacją na Ty- nabór do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

  Zapraszamy na program Z Edukacją na Ty. Tym razem mówić będziemy o elektronicznym naborze do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, który we wtorek rozpoczął się w naszym mieście. Dowiemy się też czy obowiązuje rejonizacja i czym szkoły chcą przyciągnąć do siebie uczniów.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 3.06.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 3.06.2015 r.

  Zapraszamy na środowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o: remoncie szpitala w Jeleniej Górze, długim weekendzie i wzmożonej pracy policji, Dniu Dziecka w szpitalu, oblężeniu miejskich podstawówek czy Festiwalu Reżyserii Filmowej.

  Programy 2015
 • Jelenia Kultura- Dorota Goetz programy

  Jelenia Kultura- Dorota Goetz

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę. Gościem Błażeja Stachewicza będzie Dorota Goetz, prezes Partnerstwa Ducha Gór Lokalnej Grupy Działania. Mowa będzie o działalności LGD, czerpaniu z zasobów kulturowych materialnych i niematerialnych oraz o tym dlaczego warto chronić tradycje i pokazywać je szerszemu gronu.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 01.06. 2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 01.06. 2015 r.

  Zapraszamy na Wydarzenia, w których powiemy m.in. o dniu otwartym GOPR, rocznicy 70 lat WOP w Szklarskiej Porębie czy o Dniu Dziecka w Jeleniej Górze.

  Programy 2015
 • Poniedzielski w Jeleniej Górze programy

  Poniedzielski w Jeleniej Górze

  Dobra wiadomość dla miłośników Andrzeja Poniedzielskiego, jego temperamentu scenicznego oraz poczucia humoru. Już niedługo artysta będzie gościł w Jeleniej Górze i przedstawi swój najnowszy projekt pt. „Live”.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 29.05.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 29.05.2015 r.

  Zapraszamy na piątkowe Wydarzenia, a w nich m.in.: ekstremalnie trudne zadania dla ratowników, osadnicy w Muzeum Karkonoskim, rzadkie motyle wrócą w Karkonosze, Festiwal Pestka czy atrakcje weekendowe dla całej rodziny.

  Programy 2015
 • Kurier Jeleniogórski odcinek 11 programy

  Kurier Jeleniogórski odcinek 11

  Zapraszamy na 11 odcinek Kuriera Jeleniogórskiego. To właśnie w tym programie znajdziecie Państwo informacje o najważniejszych i najbardziej interesujących imprezach, które odbędą się w nadchodzący weekend, każdy znajdzie coś dla siebie.

  Programy 2015
 • To Jest Temat- Ireneusz Łojek programy

  To Jest Temat- Ireneusz Łojek

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Gościem Gabrieli Stefanowicz będzie szef jeleniogórskiego PiS-u Ireneusz Łojek. Mowa będzie m.in. o efektywnym rządzeniu miastem, pomyśle na zbliżającą się kampanię wyborczą oraz o konflikcie w PO.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 27.05.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 27.05.2015 r.

  Zapraszamy na środowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o karze, która czeka jeleniogórzanina za sprowadzanie do kraju oleju z konopii, problemie z rondami, kierowcy, który po stracie prawa jazdy napomina kierowców w Internecie, absolutorium dla zarządu rady powiatu, dofinansowaniami z PUP i inne.

  Programy 2015
 • Jelenia Kultura- People of the Haze programy

  Jelenia Kultura- People of the Haze

  Zapraszamy na Jelenią Kulturę zrealizowaną podczas Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliów. Gośćmi Błażeja Stachewicza będą członkowie zespołu People of the Haze.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 25.05.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 25.05.2015 r.

  Zapraszamy na poniedziałkowe Wydarzenia, w których powiemy m.in. o : II turze wyborów prezydenckich, Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliach, stażach dla niepełnosprawnych, mammobusie w Karpaczu, rowerowej paradzie retro czy urodzinach Juliana Gozdowskiego.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 22 maja programy

  Wydarzenia z dnia 22 maja

  Zapraszamy na piątkowe Wydarzenia, które przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowo w naszym plenerowym studiu na jeleniogórskich Błoniach. W dzisiejszym serwisie powiemy o ostatniej mobilizacji w jeleniogórskim sztabie wyborczym Andrzeja Dudy, przejęciu miasta przez Superbohaterów oraz zaprosimy na tegoroczny festiwal "Pestka".

  Programy 2015
 • Już niedługo darmowa pomoc prawna w Jeleniej Górze programy

  Już niedługo darmowa pomoc prawna w Jeleniej Górze

  Pomoc prawna najczęściej kojarzona jest z dużymi wydatkami. Jednak część informacji można uzyskać całkowicie bezpłatnie, dzięki planowanej przez sejm ustawie, pojawi się dodatkowa opcja dla potrzebujących wsparcia.

  Programy 2015
 • To Jest Temat- Jerzy Pokój programy

  To Jest Temat- Jerzy Pokój

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Gościem Gabrieli Stefanowicz będzie Jerzy pokój, przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej. Mowa była m.in. o spotkaniu wyborczym w BWA, wykluczeniu Jerzego Łużniaka czy problemowi starostwa ze zwrotem subwencji oświatowej.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 18.05.2015r. programy

  Wydarzenia z dnia 18.05.2015r.

  Zapraszamy na poniedziałkowe Wydarzenia w których powiemy m.in. o: zmianach w przepisach dla kierowców, spotkaniu wyszehradzkim, wyścigu kolarskim i koncercie Ewy Farnej, zbliżającym się remoncie dworca PKP w Jeleniej Górze i nocy muzeów.

  Programy 2015
 • Gość Dnia Stanisław Firszt programy

  Gość Dnia Stanisław Firszt

  Z dyrektorem Muzeum Przyrodniczego rozmawialiśmy o nowych wystawach, które od niedawna można oglądać oraz o planach na najbliższe miesiące.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 15.05.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 15.05.2015 r.

  Zapraszamy na piątkowe Wydarzenia, w których znajdą Państwo informacje m.in. o: nowym prezesie spółki Sport w Szklarskiej Porębie, utrudnieniach w ruchu podczas weekendu, biegu na 80-te urodziny Juliana Gozdowskiego i wiele wiele innych.

  Programy 2015
 • To Jest Temat- Zofia Czernow programy

  To Jest Temat- Zofia Czernow

  Zapraszamy na program To Jest Temat. Gościem Gabrieli Stefanowicz będzie posłanka Zofia Czernow, która opowie o podkomisji sejmowej ds. SKOK, darmowych poradach prawnych i zmianach w mieszkalnictwie.

  Programy 2015
 • Kurier jeleniogórski odc. 10 programy

  Kurier jeleniogórski odc. 10

  Zapraszamy na 10. odcinek Kuriera Jeleniogórskiego, w którym opowiemy o 30. Rajdzie Karkonoskim, Festiwalu Folkloru w MDK Muflon i Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliach.

  Programy 2015
 • Wydarzenia z dnia 13.05.2015 r. programy

  Wydarzenia z dnia 13.05.2015 r.

  Zapraszamy na środowe Wydarzenia, a w nich: brak zgody na imprezy masowe przebiegające przez Śnieżkę, problem z "pawilonem" w Karpaczu, nowy nabytek muzeum, 30.Rajd Karkonoski i wiele innych.

  Programy 2015