Skip to content
Pokaż menu

„Beatko wygramy gładko” - kandydatka na premiera w Jeleniej Górze

Pełna sala, biało-czerwone flagi, piosenki oraz skandowanie hasła: „Damy Radę”. Tak wyglądała wczorajsza wizyta Beaty Szydło w Jeleniej Górze. Na spotkaniu z kandydatką Prawa i Sprawiedliwości, na stanowisko premiera, zjawili się nie tylko mieszkańcy stolicy Karkonoszy, ale także wielu innych miejscowości regionu. 

Wczorajsze spotkanie stanowiące element kampanii parlamentarnej było okazją do zapoznania wyborców z programem proponowanym przez Prawo i Sprawiedliwość. Programem mającym nieść zmiany również dla mieszkańców mniejszych miejscowości, o których zdaniem kandydatki na premiera zapominają konkurencyjne ugrupowania.

Godzinę przed spotkaniem sala konferencyjna była już wypełniona do połowy. Kilkanaście minut przed przyjazdem Beaty Szydło praktycznie nie było już miejsc. Każdy ze zgromadzonych chciał wysłuchać kandydatki, byli też chętni do zadawania pytań.

Beata Szydło zjawiła się w Jeleniej Górze na zaproszenie poseł Marzeny Machałek. Zarówno politycy PIS jak i ich elektorat, liczą na przełamanie dominacji Platformy Obywatelskiej w okręgu legnicko-jeleniogórskim. Jak będzie? Pokażą najbliższe wybory.   

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus