Skip to content
Pokaż menu

Harleye opanowały Karpacz

Lśniące chromy, mruczące silniki i zachwyceni turyści. Kilkuset miłośników kultowych motocykli Harley-Davidson zjechało do Karpacza na coroczny piknik.


Ma do 115  koni mechanicznych i jest  dla wielu spełnieniem marzeń. Harley Davidson to kultowy motocykl. W Karpaczu rozpoczął się`lot entuzjastów tej marki. Organizatorzy przewidują, że na Piknik Entuzjastów Harley Davidson  zjedzie ponad tysiąc motocyklistów. Zloty organizowane są w Karpaczu nieprzerwanie od 8 lat. Harleyowcy podkreślają, że pasja do ciężkich motocykli pochłania ich bez reszty. Często zmieniają swój styl życia.Zwykle jeżdżą w grupach kilkunastoosobowych ubrani w skóry, na których są naszywki i blachy klubowe i zbudzają powszechne zainteresowanie. Uczestnicy zlotu przekonują, że bandyckie grupy motocyklistów są rzadkością.
Piknik Entuzjastów Harley Davidson potrwa do niedzieli. Najbardziej widowiskowa będzie Wielka Parada Motocykli, która w sobotę przejedzie przez centrum Karpacza. A oprócz tego mistrzostwa polski w wolnej jeździe, koncerty gwiazd i wiele wiele innych atrakcji.dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus