Skip to content
Pokaż menu

Interesujący projekt o Żołnierzach Wyklętych

Coraz więcej i odważniej mówi się o Żołnierzach Wyklętych. Powstało już wiele opracowań i filmów na ten temat. Jeleniogórski raper Dominik SOVA Gudowski postanowił poświęcić im swoją najnowszą płytę.


Jeleniogórski raper SOVA, który postanowił nagrać płytę o Żołnierzach Wyklętych. Jak twierdzi od lat temat ten był albo pomijany albo służył wrogiej propagandzie. Dziś nadszedł wreszcie moment by historię opowiedzieć na nowo.

Teledysk promujący płytę nagrywany był w okolicach Wałbrzycha. Wzięły w nim udział m.in. 3 grupy rekonstrukcyjne, pirotechnicy, specjalista od broni palnej a także zaprzyjaźniony ksiądz. Łącznie 40 osób. Przedsięwzięcie objął patronatem Zarząd Główny Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Premierę teledysku zaplanowano na połowę maja w Jeleniej Górze.

Płyta o Żołnierzach Wyklętych będzie bardzo różnorodna. Znajdziemy tu rap. Rock a nawet reggae. Jedno się nie zmieni temat.

Dominik SOVA Gudowski chce by każdy utwór z płyty miał swój teledysk. Wszystkie mają tworzyć jedną całość. Wiadomo już, że jedna z piosenek poświęcona będzie w całości grupie Łupaszki. 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus