Skip to content
Pokaż menu

Marysia Sadowska gwiazdą gali charytatywnej "Gwiazda na Gwiazdkę"

Siódma edycja Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę” odbędzie się już  3 grudnia o godzinie 19.00 w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. W tym roku, podczas imprezy wystąpi Marysia Sadowska znana między innymi  z programu The Voice of Poland. Całość poprowadzą aktor Grzegorz Stosz oraz Jan Łuć.

 

Gala Charytatywna „Gwiazda na gwiazdkę” ma na celu promocję uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży. Podczas koncertu w Jeleniej Górze zaprezentują się Laura Dziąba - niepełnosprawna artystka pochodząca z Tczewa, Renata Galik – niepełnosprawna artystka, wszechstronnie uzdolniona, autorka wielu tekstów i kompozycji muzycznych, Emilia Woch – rozwijająca swój talent pod skrzydłami Fundacji „Bliżej gwiazd”, Marlena Rozicka – tegoroczna zwyciężczyni „Wałbrzych ma Talent”, Justyna Sieniuć niezwykle pracowita i wzruszająca oraz  Paweł Orłowski, który zaśpiewa debiutancką piosenkę "Dziś już wiem".
 
Usłyszymy również niesamowite głosy najmłodszych podopiecznych fundacji 5 – letniej Martyny Oleszczuk i Weroniki Szparkowskiej a towarzyszyć im będą Chór Fundacji „Bliżej gwiazd” złożony m. in. z uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze oraz Zuzi, Wiktorii, Emmy i Zosi z zespołu „Małe dzieci Duże głosy”. 
 
Organizatorem koncertu od 2008 roku jest Fundacja Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych „Bliżej Gwiazd”.
Zapraszamy na wydarzenie, które pozwoli nam przeżyć Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i wspólnie spędzić ten cudowny wieczór. W ramach imprezy zaśpiewają młodzi-zdolni z całej Polski, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolem. Naszym celem jest ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a także integracja osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi i środowiskiem.
 

Zaproszenia dostępne w formie cegiełek do nabycia w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze lub pod numerem tel.: 536 704 700

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus