Skip to content
Pokaż menu

Mecz Polska – Holandia już w najbliższy wtorek w Jeleniej Górze

Już niedługo na stadionie przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze odbędzie się jedno z ciekawszych wydarzeń sportowych tego roku. Mecz piłki nożnej kobiet, pomiędzy reprezentacją Polski i Holandii. Wydarzenie już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców, a bilety powoli zaczynają się kończyć.


Reprezentacja Polski przyjeżdża do Jeleniej Góry już dziś wieczorem. Holenderki pojawią się jutro. Mecz odbędzie się w najbliższy wtorek. Dla polek jest będzie to spotkanie treningowe przed następnymi meczami eliminacyjnymi dla holenderek – przygotowanie do meczu o awans do igrzysk olimpijskich.

Na stronie parksportowy.jeleniagora.pl zostanie opublikowany informator dla kibiców, zawierający wszelkie niezbędne informacje. W piątek w południe było dostępność biletów na widowisko to 250 sztuk.

Organizator przewidział również miejsca parkingowe dla kibiców, aby z nich skorzystać niezbędne będą odpowiednie przepustki, które można nabyć w Termach Cieplickich lub przy ulicy Złotniczej. Mecz towarzyski Polska – Holandia odbędzie się we wtorek. Początek spotkania godzina 17:00. 

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus