Skip to content
Pokaż menu

Niezwykle udane Senioralia

Wielką galą w Filharmonii Dolnośląskiej zakończyło się czterodniowe święto seniorów. Najlepsze zespoły, które brały udział w przeglądzie zaprezentowały się na scenie, czym sprawiły dużą radość wszystkim zgromadzonym.


Występ Bolkowian rozpoczął koncert finałowy jeleniogórskich Senioraliów. Zespół po raz drugi przyjechał do Jeleniej Góry. Dobra atmosfera to jednak nie wszystko. Energia kipiąca ze sceny mogłaby zawstydzić nie jeden młodzieżowy koncert. Występy przed publicznością to także dla wieku spełnienie marzeń.

 Jeleniogórska publiczność miała okazję posłuchać jedynego męskiego zespołu w naszym regionie. Najliczniejszym zespołem, który przyjechał na przegląd twórczości senioralnej był zespół pieśni i tańca „Porbiok” z Oławy. Dwadzieścia pięć osób zaśpiewało i zatańczyło pieśni i tańce rzeszowskie. To jednak nie jedyny region, z którego czerpie zespół z Oławy.

Zwycięskie zespoły otrzymały nagrodę w wysokości 1000 złotych. Ale i tak największą radość sprawiły seniorom występy i wspólna zabawa w Filharmonii Dolnośląskiej. Senioralia zakończył koncert operowo-operetkowy „Melodie słonecznej Italii”.

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus