Skip to content
Pokaż menu

Niezwykle wymagająca edycja Triathlonu Karkonoskiego

Za nami III edycja Triathlonu Karkonoskiego czyli Karkonoszmana. Na starcie stanęło 72 zawodników, którzy poza bardzo trudną trasą musieli zmierzyć się z burzą i gradem.


Ponad 70 śmiałków stanęło na starcie Karkonoszmana i postanowiło zmierzyć się nie tylko z bardzo wymagającą trasą ale także z własnymi słabościami. Jak co roku Triathlon Karkonoski rozpoczął się na Zamku Czocha gdzie zawodnicy mieli za zadanie przepłynąć dwa kilometry w zalewie leśniańskim.

86 kilometrów na rowerze także po górskich trasach robi wrażenie. Jednym z najtrudniejszych momentów dla zawodników był odcinek pomiędzy Świeradowem a Szklarską Porębą. Nie tylko ten etap świadczy o wyjątkowości tych zawodów.

Bardzo ważny podczas każdego etapu zawodów był tzw. support. Tegoroczna edycję Triathlonu Karkonoskiego wygrał Michał Rajca z czasem , który zdeklasował rywali.

Organizatorzy już szykują się do kolejnej edycji ekstremalnego Karkonoszmana i gwarantują zawodnikom bardzo trudną trasę, wiele emocji i... grad na Śnieżce.  

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus