Skip to content
Pokaż menu

PiS domaga się głów za podwyżki cen wody


Podwyżki cen wody i ścieków są nieuzasadnione a odpowiadają za to władze spółki rada nadzorczą i władze miasta. Tak w skrócie można podsumować dzisiejszą konferencje prasową zorganizowaną przez radnych piS/

Jeleniogórscy radni PiS domagają się odwołania rady nadzorczej oraz prezesa PWiK Wodnik za nieuzasadnione ich zdaniem podwyżki cen wody i ścieków oraz za udzielenie pożyczki TBS-owi. W tej sprawie zorganizowano dziś konferencję prasową.

Jak mogliśmy usłyszeć od rzecznika prasowego spółki wodnik, ceny wody nie zmieniały się od prawie czterech lat, więc podwyżki są koniecznością. 

Postulat odwołania rady nadzorczej i prezesa wodnika, proponowany przez radnych PiS nie kończy jednak sprawy. Zdaniem Senatora Krzysztofa Mroza winę za cała sytuację ponoszą władze miasta.

W Jeleniej Górze zbierane są podpisy wyrażające sprzeciw wobec planowanych podwyżek cen wody i ścieków. Do tej pory udało się ich zebrać już kilka tysięcy. Nie zmieni to jednak fakty, że drożej za wodę i ścieki zapłacimy już od marca.


dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus