Skip to content
Pokaż menu

Pomóżmy ciężko chorej Natalce

Choroba pojawiła się niespodziewanie w dniu jedenastych urodzin. U Natalii Gajdy zdiagnozowano chłoniaka złośliwego. Dziewczynka potrzebuje Państwa pomocy.


Natalia od dwóch miesięcy przebywa w klinice onkologii i hematologii we Wrocławiu. Poddawana jest chemioterapii, która sieje spustoszenie w organizmie i całkowicie zniszczyła jej odporność. Dziewczynka jest tak słaba, że nie może sama się poruszać. Mimo wszystko stara się zachować pogodę ducha. Już niedługo spełni się jej wielkie marzenie. Natalia otrzyma od fundacji Mam Marzenie pięcioletniego konia.

Leczenie dziewczynki potrwa co najmniej dwa lata i jest bardzo kosztowne. Potrzebne są fundusze na leczenie i rehabilitację, dlatego w pomoc Natalce zaangażowali się mieszkańcy Jeleniej Góry. Zaplanowane są dwie duże imprezy charytatywne 12 i 13 grudnia. Podczas koncertu w filharmonii, 12 grudnia, odbędzie się także aukcja, na której do wylicytowania będą m.in. narty z podpisami Kamila Stocha i jego kolegów.

Natalce zostało założone indywidualne konto w fundacji: "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Środki zgromadzone na nim pomogą sfinansować koszty leczenia i rehabilitacji.

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
ul. Bujwida 42, 50-368 Wrocław
Bank Millennium S.A. 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867
Tytułem wpłaty: NATALIA GAJDA"
Liczy się każda złotówka.

To właśnie dzięki Państwa wsparciu możliwy będzie szybki powrót do zdrowia i Natalka znów zacznie cieszyć się życiem. Więcej informacji na temat choroby i form pomocy znajdą Państwo na stronie internetowej: naratuneknatalce.org


dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus