Skip to content
Pokaż menu

Rajd Arado w długi majowy weekend

Wyczekiwany z utęsknieniem długi majowy weekend zbliża się wielkimi krokami. Jedną z ciekawszych imprez, która odbędzie się wtedy w Jeleniej Górze będzie Rajd Arado.

Wieczorem 2 maja i przez cały następny dzień można będzie zobaczyć grupy rekonstrukcji historycznej i oryginalny sprzęt wojskowy z okresu II wś. W Jeleniej Górze swój finał będzie mieć słynny już na całą Polskę Rajd Arado – czyli cykl widowiskowych imprez nie tylko dla miłośników historii. W ubiegłym roku mieliśmy okazję zobaczyć mln pancerna bitwę. Co nas czeka w tym razem?

Inscenizacje historyczne, które będzie można zobaczyć w Jeleniej Górze są częścia większej całości a rekonstruktorzy zawitają też do okolicznych miasta jal Lesna, Kamienna Góra, Karpacz czy Kowary

Warto dodać, że samoloty – tak jak pozostały sprzęt - będzie można zobaczyć z bliska i zajrzeć do środka. Planując sobie długi majowy weekend, warto skorzystać z przygotowanej oferty imprez. Na brak emocji nikt nie będzie narzekać. Na zakończenie przypominamy jeszcze o miejskich obchodach uchwalenia konstytucji 3-go Maja, które odbędą się na Placu Ratuszowym o godzinie 12.


dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus