Skip to content
Pokaż menu

Rajd Karkonoski już w ten weekend

 Rajd Karkonoski nadchodzi wielkimi krokami. W niedzielę pod Jelenią Górą odbyły się testy z naszym udziałem. Celem było sprawdzenie samochodu oraz wprowadzenie nowych ustawień w zawieszeniu. Gościem specjalnym był Matthias Kahle, który pomagał w ustawieniach samochodu i udzielił cennych porad na temat techniki jazdy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu 6-krotnego mistrza Niemiec. Mamy nadzieję, że cenne doświadczenia zdobyte podczas tych testów oraz nowe nastawy zawieszenia PROTLUM pozwolą na płynniejszą i szybszą jazdę podczas nadchodzącego Rajdu Karkonoskiego.


Podczas testów sprawdzaliśmy również nowość w naszym samochodzie, czyli aktywny centralny dyferencjał. Jest jeszcze trochę pracy w tym temacie, musimy dopracować mapę dyferencjału ale idziemy w dobrym kierunku. Piotr Kociałkowski z MapTek pracował również nad mapami w sterowniku silnika. Podtrzymanie turbo, procedura startowa, wszystko działa jak należy.
Chcemy również podziękować naszemu przyjacielowi, mowa tu o Nikosie Walotysie. To dzięki niemy mogliśmy skorzystać z ogromnej wiedzy i doświadczenia Matthiasa Kahle.


Do zobaczenia w piątek w Jeleniej Górze

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus