Skip to content
Pokaż menu

Rekordowy 25. finał WOŚP

25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był wyjatkowy nie tylko pod wzgledem hojności ale także ilości imprez które odbyły się w Kotlinie Jeleniogórskiej. Wszystko zaczęło się już w sobotę w galerii sudeckiej gdzie odbyła się aukcja połączona ze zbiórka pieniędzy do puszek oraz pokazami lokalnych artystów.

Niedzielny finał WOŚPu był szczególny ponieważ po raz pierwszy główne imprezy odbyły się w Jeleniogórskim Centrum Kultury.

W JCK działało także wyjazdowe studio telewizji Strimeo i Muzycznego Radia, w którym pojawiło się wielu gości, zarówno darczyńców jak i przedstawicieli instytucji korzystających ze sprzętu zakupionego przez WOŚP.

Atmosfera w Jeleniogórskim Centrum Kultury była gorąca. Artyści zagrali zarówno w klubie kwadrat jak i na głównej scenie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W JCK działał sztab ZHP który na bieżąco przeliczał przynoszone przez wolontariuszy pieniądze. Dlaczego młodzi ludzie chętnie angażują się w tego typu akcje?

Finał WOŚP to nie tylko dobra zabawa, można było nauczyć się udzielania pierwszej pomocy.

25 final Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie dość że był jubileuszowy to okazał się rekordowy. Ponad 240 tysięcy złotych to najlepszy wynik w historii Jeleniej Góry.

Imprezę zakończyły licytacje i światełko do nieba.


dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus