Skip to content
Pokaż menu

Rowerowe imprezy i specjalna strefa kibica

Przełom sierpnia i września to nie tylko ostatnie dni lata. To również spora dawka sportowych emocji związanych z dużymi imprezami rowerowymi jakie odbędą się w Jeleniej Górze.

Niebawem w Jeleniej Górze odbędzie się jedno z najważniejszych miedzynarodowych wydarzeń rowerowych. 10 września w parku przy Paulinum wystartuje wyścig Cross Country w kategorii HC UCI - czyli Jelenia Góra Trophy, Maja Włoszczowska MTB Race.

Punktuje pierwsza czterdziestka a pierwsza dwudziestka automatycznie uzyskuje kwalifikacje do startu. Będziemy mogli zobaczyć więc wielu utytułowanych kolarzy.

Skoro mówimy o znanych kolarza, nie można zapomnieć o Mai Włoszczowskiej. Naszą mistrzynię będziemy mogli dopingować podczas najważniejszego wydarzenia, które w życiu każdego kolarza wyczynowego zdarza się raz na cztery lata czyli igrzyskach olimpijskich. Z tej okazji w galerii handlowej Nowy Rynek przygotowana zostanie specjalna strefa kibica.

W wrześniu ciekawych wydarzeń nie będzie brakować. Zapraszamy do śledzenia miejskiej strony internetowej. Na www.jeleniagora.pl znajdziecie państwo szczegółowe informacje o wszystkich wydarzeniach, które odbywać się bedą w stolicy Karkonoszy.

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus