Skip to content
Pokaż menu

Senioralia rozpoczną się już jutro

Będzie huczna zabawa, konkursy i występy zespołów muzycznych a wszystko to rozpocznie kolorowy przemarsz ulicami miasta. Już 1 października w Jeleniej Górze odbędzie się 4 edycja senioraliów – czyli imprezy skierowanej przede wszystkim do osób starszych.

Przez trzy dni Jelenia Góra należeć będzie do seniorów. Nie zabraknie występów zespołów kabaretowych, muzycznych a przede wszystkim wielu innych atrakcji skierowanych do osób starszych. Senioralia rozpoczną się już w czwartek 1 października przemarszem kilkusetosobowego korowodu ulicą 1 Maja i odebraniem od prezydenta symbolicznych kluczy do miasta.

Imprezę już od czterech lat z powodzeniem organizuje jeleniogórski oddział Polskiego Związku Emerytów i Rencistów. Celem jest udowodnienie, że osoby starsze nie muszą tylko opiekować się wnukami, ale chcą żyć pełnią życia i doskonale się w tym realizują.

Szczególnym dniem imprezy będzie 3 października. Na 4 jeleniogórskie senioralia zapraszamy nie tylko osoby starsze. Dobra zabawa i miła atmosfera gwarantowane.

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus